Mano GargždaiTrynukai Dovydas, Gabrielė ir Marija grįžo namo

Įvertinkite šį įrašą
(15 balsai)

Prieš  tris savaites gargždiškių porai gimę trynukai Kauno klinikose sustiprėjo, todėl praėjusią savaitę šeima juos parsivežė į namus Maciuičiuose.

Gabrielė, Dovydas ir Marija – tokiais vardais savo pirmagimius pavadino Alvyda ir Marijus Dargiai, rugsėjo 18-ąją susilaukę trynukų, praneša Klaipėdos rajono savivaldybės tinklapis.

Paskutinį kartą trynukai Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos Civilinės metrikacijos skyriuje užregistruoti užpernai.

Maciuičiuose gyvenanti laiminga šeima namie kol kas puikiai susitvarko be auklių pagalbos. „Aplankyti atvažiuoja seneliai, kurie mielai padeda ir sauskelnes pakeisti, ir pamaitinti, tačiau mudu su vyru sukamės patys. Žinoma, būna ir bemiegių naktų“, – atviravo laiminga mama, kuri, beje, yra iš dvynukių.

Mažieji į šį pasaulį pasibeldė šiek tiek per anksti, tačiau, kaip teigė tėveliai, labai stiprūs, sveiki ir net sveriantys daugiau, negu įprasta trims naujagimiams.

„Pirmoji gimė mažiausioji – Gabrielė. Jos svoris siekė 1930 g, antrasis – Dovydas, svėręs 1980 g, trečioji Marija buvo didžiausio svorio – 2120 gramų“, – sakė Alvyda Dargienė. Pasak jos, kol kas sudėtinga pasakyti, į ką panašūs mažyliai. Juos taip pat sunkoka būtų supainioti, nes jie pakankamai skirtingi.

Penktadienį į Savivaldybę naujųjų Klaipėdos rajono gyventojų užregistruoti atskubėjusį tėtį pasveikino Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Vidmantas Buivydas. Jis palinkėjo kantrybės, pabrėždamas, kad nuolatinis palydovas nuo šiol bus ne tik džiaugsmas, bet ir rūpestis: „Pats esu trijų sūnų, kone pametinukų, tėvas, tad suprantu, ką reiškia auginti tris vaikus“, sakė jis laimingam tėveliui.

Savivaldybės meras Vaclovas Dačkauskas trynukų susilaukusią šeimą aplankys ir pasveikins, kai mažieji šiek tiek sustiprės.

Šiemet Civilinės metrikacijos skyriuje užregistruotas 501 kūdikis, iš jų – 247 mergaitės ir 254 berniukai.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 277 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,