Mano GargždaiRobertas Petrauskas grįš į Gargždus

Įvertinkite šį įrašą
(4 balsai)

Gargždiškių mėgstamas ir mylimas iš Gargždų kilęs televizijos laidų vedėjas, krepšinio komentatorius, rašytojas, „Protų mūšių“ asas Robertas Petrauskas šeštadienį svečiuosis Gargžduose.  

Popietę su savo gerbėjais ir draugais R.Petrauskas praleis „Lijo“ konferencijų salėje.

Čia autorius pristatys naujausią savo knygą „Lemtingi sprendimai“. Gargždiškiai nuo 16 valandos turės progą smagiai praleisti popietę, nusipirkti knygą ir gauti R.Petrausko autografą.

Gargždiškiai žino, kad R.Petrausko mama Vidutė Petrauskienė ir šiandien istorijos moko „Vaivorykštės“ gimnazijos gimnazistus, o pats autorius Klaipėdos universitete baigė istorijos studijas. Domėjimąsi Antrojo pasaulinio karo įvykiais buvęs gargždiškis laiko hobiu, o sukauptą duomenų, knygų bei archyvinės medžiagos kolekciją bando paversti įtraukiančiu ir visiems suprantamu pasakojimu. Jo istorinės knygos primena trilerį, istorijos intriguojančios ir „pagaunančios“.

Savo knygą „Trečiojo Reicho triumfas“ – pirmąją dalį iš serijos apie Antrąjį pasaulinį karą Europoje – R.Petrauskas išleido 2010 metais. Iš viso turėtų pasirodyti penkios šio istorinio laikotarpio dalys.

Autorius jau pradėjo rašyti trečiąją dalį, pasakojančią apie Barbarosos operaciją.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 604 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,