Mano GargždaiKitą trečiadienį kauks sirenos

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)

Kitą trečiadienį visoje šalyje, taip pat Klaipėdos rajone prieš vidurdienį ims kaukti sirenos. Specialistai tikrins, kaip veikia perspėjimo ir informavimo sistema.

Klaipėdos rajono savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus vyriausiasis specialistas Vladislovas Bernotas primena, kad patikrinimo metu gyventojai bus informuojami per Lietuvos nacionalinį radiją ir televiziją, regioninius bei vietinius transliuotojus, taip pat ir per gyventojų perspėjimo ir informavimo, naudojant viešųjų  judriojo telefono ryšio paslaugų teikėjų tinklus, sistemą  trumpaisiais pranešimais į mobiliuosius telefonus, jeigu juose įjungta korinio transliavimo funkcija.

Sirenos bus įjungiamos 11.52 val.

Tam, kad gyventojai galėtų pasitikrinti, ar teisingai atlikti telefonų nustatymai perspėjimo pranešimų priėmimui, šių pranešimų perdavimas prasidės kartu su sirenų jungimo pradžia, t. y. 11.52 val. ir tęsis iki 12.03 val. Visą tą laiką pranešimai bus kartojami kas 1 min. Jei telefonų nustatymai atlikti teisingai, telefonas priims tik vieną pranešimą.

Rekomenduojama gyventojams nustatyti savo telefonus perspėjimo pranešimų priėmimui. Telefonų nustatymo instrukcijos ir daugiau informacijos apie šią sistemą pateikiama departamento tinklalapyje čia.

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 176 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,