Mano GargždaiŠiandien gargždiškė švenčia 100 metų jubiliejų

Įvertinkite šį įrašą
(5 balsai)

Tai, ko linkima daugelyje dainų, tostų ir gimtadienio sveikinimų, šiandien išsipildė gargždiškei Petronėlei Gubystienei. Moteris šiandien švenčia 100 metų jubiliejų.

„Aš vis dar tebesu jauna“, − sakė močiutė į jos ligoninės palatą šiandien atvykusioms viešniomis - mero pavaduotojai Rūtai Cirtautaitei ir Socialinės paramos skyriaus vedėjai Daliai Gumuliauskienei.

Pasveikinti garbingą jubiliejų švenčiančią moterį atvykusios valdininkės džiaugėsi, kad jubiliatės sveikata stiprėja ir ji greitai grįš namo, į Gargždus, kur gimtadienį atšvęs su artimaisiais.

Kaip skelbia Klaipėdos rajono savivaldybės internetinis puslapis, gerumu spinduliuojančią močiutę šiuo metu prižiūri dukra Lidija Anužienė.

„Be šios dukros, Petronėlė turėjo dar du vaikus, bet vidurinio sūnaus jau nebėra. Labai artimai močiutė bendrauja su anūke gydytoja Ingrida Anužyte, kuri džiaugėsi, kad augo dažnai buvodama pas močiutę, su ja maloniai bendraudama, gardžiuodamasi jos skaniais patiekalais, taip pat ir „žydiškais“ saldainiais, kuriuos ir dabar prisimena kaip didžiausią vaikystės skanėstą“, - rašoma tinklapyje.

Gimusi Plungės rajone septynių vaikų šeimoje, trejų metų sulaukusi Petronėlė liko be mamos. Didžiąją gyvenimo dalį praleido tarnaudama ūkininkams ir šiaip turtingesniems žmonėms.

1941 metais į Gargždus atsikėlusiai jaunai merginai ūkininkai, pas kuriuos tarnavo, ir vestuves padėjo suruošti.  O ir šiaip, anot Petronėlės, visi žmonės jai buvę geri, iš visų stengėsi ko nors naudingo išmokti, todėl ir jai norėjosi jiems gerumu atsilyginti.

 

Klaipėdos rajono savivaldybės internetinio tinklapio fotografija

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 288 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,