Mano GargždaiŠiandien nemokamai renka pavojingas atliekas

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

 

Corbis-42-40851627

Šiandien paskutinė diena, kai bendrovė  „Žalvaris“ specialiuoju automobiliu nemokamai  renka susikaupusias aplinkai pavojingas atliekas visose Klaipėdos rajono seniūnijose.

Atliekas galima nuvežti į iš anksto internete skelbiamą vietą ir išmesti nemokamai. Akcijai „Atsakinga seniūnija“ skirtas automobilis surenka  senus automobilių akumuliatorius, automobilių amortizatorius, automobilių kuro, tepalo ir oro filtrus, netinkamą naudojimui buitinę elektros ir elektroninę įrangą (televizoriai, monitoriai, kompiuteriai, radijo imtuvai, šaldytuvai, seni telefonai, šviestuvai, skalbimo mašinos, dujinės – elektrinės viryklės, elektriniai virduliai, šildytuvai, ventiliatoriai, el. žaislai  ir kita buitinė technika),  metalinę  pakuotę, liuminescencines lempas, galvaninius elementus.

Šiandien atliekos jau buvo renkamos Dauparuose, Smilgynuose, Gargžduose, o netrukus gyventojai nereikalingus daiktus galės išmesti Vėžaičiuose, Kavaliauskuose, Tilvikuose, Smališkėse,  Girininkuose, Brožiuose, Veiviržėnuose, Šukaičiuose, Balsėnuose, Mataičiuose, Judrėnuose, Šalpėnuose, Pežaičiuose, Vanaguose ir Aglonėnuose.

Atliekų surinkimo tvarkaraštį ir tikslias vietas, kur sustos specialus automobilis, galima sužinoti čia.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 872 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,