Spiningavimo varžybose žvejams žuvys nepasidavė (fotogalerija)

(3 balsai)
Varžybų prizininkai ir dalyviai. Simos Ulvikienės nuotr. Varžybų prizininkai ir dalyviai. Simos Ulvikienės nuotr.

Mėgėjiškos ir sportinės žūklės klubas „Pyla" kartu su Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centru jau ketvirtą kartą prie Skaidriojo karjero pakvietė į spiningavimo varžybas.

Šiemet vaikų iki 18 metų grupėje varžėsi 17 žvejų, kurie spiningą mėtė nuo kranto. Jauniausiam dalyviui – septyneri metai.

Suaugusiųjų kategorijoje dalyvavo 35 spiningautojai, laimikį bandę suvilioti žvejodami iš valčių. Pastarųjų ekipažus sudarė po 2 žmones.

Po penkias valandas trukusių varžybų paaiškėjo nugalėtojai ir prizininkai.

Kibti plėšriosios žuvys nepanoro: suaugusiųjų grupėje svėrimui laimikį atnešė vos 4 komandos. Pirmąją vietą, pagavusi 2,330 kg žuvies, užėmė komanda „Savivaldybė-Geopartneris", kuriai atstovavo Robertas Krauleidis ir Feliksas Žemgulys. Jie pagavo ir didžiausią laimikį – 1,8 kg sveriančią lydeką.

Antrąją ir trečiąją vietas užėmė klaipėdiečių „Kurėnų" komandos: Eduardas Keras ir Edgaras Andrejevas pagavo 0,570 kg, o Antanas Radys ir Edvardas Keras 0,090 kg žuvies.

Vaikų kategorijoje čempionu tapo klaipėdietis Mantas Čižus, kuriam pavyko sugauti 0,810 kg žuvies, antrąją vietą užėmė kitas klaipėdietis Mantas Šakalys (0,510 kg), o trečiąja džiaugėsi Mantas Šliogeris iš Gargždų (0,500 kg). Didžiausią lydekaitę, kurios svoris buvo 0,470 kg, tarp vaikų pavyko sugauti Rolandui Vorošiling.

Prizininkai buvo apdovanoti taurėmis, medaliais, diplomais ir rėmėjų įsteigtais prizais.

Sušalusius žvejus šildė Rolando Pabrėžos ir Raimundo Jocio paruošta gardi žuvienė.