Kovo 5 d. (šeštadienį) 12 val. visi kviečiami į tradicinę Kaziuko mugę Kvietiniuose „Paveiziekėt ėr nupėrkėt, kol Kazimiers kūrins pėrti“.
Pagrindinis šio projekto tikslas – gražaus, prasmingo, tradicinio, 2016 m. jau 22-ąjį kartą vyksiančio renginio tęstinumas, plėtojimas, perdavimas iš kartos į kartą.
Akivaizdu, kad Kvietinių kaimui mugė labai reikalinga ir kasmet pritraukia vis gausesnį būrį amatininkų, tautodailininkų, prekybininkų. Nuo 2014 m. Gargždų kultūros centro Kvietinių skyriaus salėje nebetilpo 30 tautodailininkų ir prekybininkų, tad iš anksto jau buvo planuota neapsiriboti vien prekyba salėje. Prekyba dvejus metus sėkmingai vyko ir lauke, ši idėja dėl puikaus oro labai pasiteisino.
Mugės metu koncertuos Gargždų kultūros centro Kvietinių skyriaus folkloro ansamblis „Kvėitys“ (vad. R. Jokubaitytė). Prekybininkai bus skatinami originaliai pasipuošti. Vyks originaliausio kostiumo rinkimai ir apdovanojimai.
Renginys vyks Gargždų kultūros centro Kvietinių skyriaus salėje.
Norintys dalyvauti mugėje, prašome registruotis jau dabar, nes vietų skaičius ribotas!
Registracija ir informacija suteikiama el. paštu arba telefonu 8 646 50 783.
Susiję įrašai (pagal žymę)
-
Choras „Aukuras“ ir Vytautas Miškinis suvienijo choristus: Klaipėdoje – unikalus renginys
25 kovo 24, Pirmadienis 15:34 Paskelbtas Laisvalaikis
-
Tautiškumo ir bendrystės dvasia Kaziuko mugėje ir Kovo 11-osios žygyje
25 kovo 14, Penktadienis 12:15 Paskelbtas Bendruomenės
-
Vėžaičiai Lietuvos gimtadienį pasitiko šventiniu koncertu (fotogalerija)
25 kovo 12, Trečiadienis 15:27 Paskelbtas Laisvalaikis
-
Grupės „Džentelmenai“ koncerte Klaipėdoje pasirodys Inga Valinskienė
25 kovo 12, Trečiadienis 15:02 Paskelbtas Laisvalaikis
-
Kviečia į Liutauro Degėsio poezijos knygos „Būtasis kartinis“ pristatymą ir koncertą
25 kovo 10, Pirmadienis 14:43 Paskelbtas Laisvalaikis
Palikite komentarą
Reklamos
Dabar svetainėje 485 svečiai (-ių) ir narių nėra