Mano Gargždai



Kviečiame į Laimos Lavastės knygos „Prezidentas Gitanas Nausėda: iš arti“ pristatymą

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Organizatorių iliustr. Organizatorių iliustr.

Balandžio 23 d., antradienį, 17.15 val. kviečiame į išskirtinį susitikimą su žurnaliste ir rašytoja Laima Lavaste, kuri pristatys savo naujausią knygą „Prezidentas Gitanas Nausėda: iš arti“ – pirmąją apie dar kadenciją einantį Lietuvos Respublikos Prezidentą.

 

Kur? Jono Lankučio viešoji biblioteka (Gargždai, Klaipėdos g. 15), 3 aukštas.

Kada? Balandžio 23 d., 17.15 val.

Renginio nuoroda Facebook: https://fb.me/e/2QBEvYXIo

Šioje knygoje Prezidentas atsiskleidžia ne tik kaip politikas, bet ir kaip žmogus – su asmeninėmis istorijomis, jautriomis akimirkomis, neišdildomais susitikimais bei svarbiausiais sprendimais. Interviu forma perteiktas pasakojimas leidžia pažvelgti į šalies vadovo gyvenimą „iš arti“ – nuo vaikystės prisiminimų iki užsienio politikos iššūkių, nuo kasdienių darbų Prezidento rūmuose iki vidinių vertybinių kovų.

Tai ne tik knygos pristatymas – tai pažintis su Prezidentu, kurio pareigos yra viešos, bet gyvenimas – dažnai nematomas.

Kviečiame dalyvauti!

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 278 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,