Mano Gargždai„Sigitos grožio namai“ ekstremaliais pokyčiais pradžiugino dvi moteris

Įvertinkite šį įrašą
(7 balsai)
Ekstremalių pokyčių konkurse sėkmė nusišypsojo klaipėdietei Gražinai Mineikienei (viršuje) ir rajono gyventojai Nijolei Lučinskienei (apačioje). Ekstremalių pokyčių konkurse sėkmė nusišypsojo klaipėdietei Gražinai Mineikienei (viršuje) ir rajono gyventojai Nijolei Lučinskienei (apačioje).

Metų pradžioje vos duris atvėrę „Sigitos grožio namai“ žiemos nuoboduliui nepasidavė ir moterims pateikė itin viliojantį pasiūlymą – ekstremalių pokyčių konkursą. Kardinaliai pasikeitusiu atvaizdu veidrodyje jau džiaugiasi dvi jo laimėtojos – klaipėdietė Gražina Mineikienė ir Maciuičiuose gyvenanti Nijolė Lučinskienė.

 

Feisbuke surengtas neįprastas konkursas sulaukė didžiulio susidomėjimo. „Sigitos grožio namų“ vadovė Sigita Černeckytė pasakojo, kad dalyvių buvo tiek daug, jog nutarta laimėtojas išrinkti burtų keliu. Ši užduotis patikėta salono klientėms.

 

Grožio salonuose anksčiau nesilankė

Klaipėdietė Gražina pasakojo, kad „Sigitos grožio namų“ konkursą pastebėjo atsitiktinai.

„Pagalvojau, kad labai norėčiau permainų. Jau ir metai tokie, vaikai užaugę, anūkai auga...“, – kalbėjo moteris.

Kad ji laimėjo, pranešė draugė. Gražina tvirtino pamaniusi, kad ji juokauja, mat anksčiau nesisekė jokiose loterijose.

Laimėjimą moteriai, matyt, atnešė nesavanaudiškos užmačios – viena konkurso sąlygų buvo pagrįsti, kodėl pageidaujama permainų. Uostamiesčio gyventoja kukliai parašė norinti pokyčių, bet pridūrė, jog svarbiau, kad kitos būtų gražios.

Gražina prisipažino, kad dvejonių dėl neįprasto prizo būta. Jos vyras tvirtino, kad ši ir taip graži, tad neverta vykti į Gargždus trukdyti salono darbuotojoms. Be to, pokyčių pradžią kiek atidėjo moterį užpuolęs sunkus gripas.

Visgi permainoms klaipėdietė pasiryžo. Gražina prisipažino tokių pokyčių anksčiau niekada neišbandžiusi.

„Į kirpyklas neinu, nieko panašaus nedarau. Dirbu ligoninėje, prižiūriu sergančią mamą, tad gyvenimas teka vienodai“, – apie kasdienybę pasakojo Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje slaugytoja dirbanti moteris.

Ji prisiminė, kad atvykusi į „Sigitos grožio namus“ jokių pageidavimų neturėjo, tiesiog atsidavė į specialisčių rankas.

„Tik pasakiau, kad nenoriu būti labai tamsi“, – vienintelį pageidavimą atskleidė Gražina, beje, kaip pati teigė, šviesiai plaukus prieš tai dažiusi net 25 metus. – Niekas net nežinojo mano tikrosios plaukų spalvos, kuri iš tikro yra panaši į naująją“.

 

grazina-pries-po

Gražina prieš pokyčius ir po jų.

 

Veidrodyje – lyg kitas žmogus

Moteriai buvo atliktas plaukų kirpimas, jų dažymas, taip pat atstatomoji procedūra ir sušukavimas, manikiūras, veidui – giliai drėkinanti procedūra, sutvarkyti ir nudažyti antakiai, padarytas makiažas.

Vizitų „Sigitos grožio namuose“ metu moters kantriai laukė sutuoktinis.

Tiesa, daug kas klaipėdietei buvo nauja. Gražina prisiminė, kad nulakuotais nagais iš pradžių bijojo plauti indus, baiminosi veido procedūrų, kurios, kaip teigė, iš tikrųjų netgi labai patiko.

Gražina atviravo, kad džiaugiasi visomis permainomis, o kai kirpėjos sutvarkė plaukus, ištiko šokas.

„Ekstremaliau jau negali būti! Iš pradžių nuėmė seną spalvą, paskui pradėjo dažyti kita. Važiavau pas vienų, pas kitų kaimynų pasirodyti, kaip pasikeičiau. Pati taip nebūčiau niekada sugalvojusi. Kai nežiūriu į veidrodį, atrodo, esu tokia, kokia esu. Tik pažiūrėjus į jį supranti, kad visiškai ne tas žmogus“, – šypsojosi moteris, pridūrusi, kad dėl naujo įvaizdžio sulaukė pagyrų.

Pokalbio dieną Gražina sakė, kad jos dar nematė kolegos, ji šypsojosi, kad šokas laukia ir jų.

Ji vylėsi, kad rutinai nebepasiduos ir labiau puoselės savo grožį: „Juk ir ligoniams smagiau, kai jų slaugytoja graži“.

Atlikus paskutiniąsias procedūras, kardinaliai pasikeitusi moteris su vyru, pasak kurio namie sėdėti jai nevalia – reikia pasirodyti, vakare žadėjo eiti į kavinę, tuo pačių atšvęsti ir Kovo 8-ąją.

 

nijole-pries-po

Nijolė prieš pokyčius ir po jų.

 

Įsiamžins fotosesijoje

Laimėti nesitikėjo ir kita ekstremalių pokyčių dalyvė – Nijolė Lučinskienė, kilusi iš Judrėnų kaimo ir šiuo metu gyvenanti Maciuičiuose.

„Esu jauna dviejų mažų vaikų mama. Laiko sau nėra. Nuo pat paauglystės nesu toks žmogus, kuris save labai mylėtų, o pokyčių norisi, tad nusprendžiau sudalyvauti konkurse. Vilties, kad laimėsiu, nebuvo, nes mačiau, kad buvo be galo daug norinčiųjų. Labai džiaugiuosi, kad pasisekė“, – šypsojosi moteris, negailėjusi padėkos žodžių „Sigitos grožio namų“ komandai.

Kai pamatė, kad laimėjo, ji teigė ne tik apsidžiaugusi, bet ir kiek pabūgusi, kaip viskas vyks, ar nebus parinkta ekstravagantiškai trumpa šukuosena. Tačiau šios baimės buvo nepagrįstos. Nijolei atliktas plaukų kirpimas, dažymas, sušukavimas, pagal poreikį – veido valymas, taip pat makiažas, manikiūras. Moteris juokavo, kad „Sigitos grožio namai“ jai dabar – lyg antrieji namai, nes minėtos paslaugos buvo daromos per kelis kartus.

Klaipėdos rajono gyventoja pasakojo, kad plaukų spalvą yra keitusi ne kartą, tačiau tokios gausybės kiekvienai dailiosios lyties atstovei malonių procedūrų iš karto anksčiau niekada nebuvo išbandžiusi. Teigiamai visas permainas įvertino ne tik pati Nijolė, bet ir jos vyras.

„Kad daugiau tokių konkursų vyktų, būtų daugiau tokių laimingų kaip aš“, – džiugios nuotaikos neslėpė moteris.

Iš karto po paskutinių „Sigitos grožio namų“ specialisčių „prisilietimų“ Nijolė su šeima išskubėjo į fotosesiją, kad pokyčiai būtų įamžinti.

 

R.Rapalienės nuotraukos:

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 178 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,