Mano GargždaiAtsargiai: duobės keliuose

Įvertinkite šį įrašą
(3 balsai)
Duobę Dariaus ir Girėno gatvėje užfiksavo ,,Mano Gargždai" skaitytojas Duobę Dariaus ir Girėno gatvėje užfiksavo ,,Mano Gargždai" skaitytojas

Internetinis naujienų portalas „Mano Gargždai“ gavo skaitytojo Tomo laišką, kuriame rašoma: „Šiandien važiuodamas Dariaus ir Girėno gatve prie didžiosios „Maximos“ vos nepamečiau ratų. Užvažiavau ant didžiulės duobės. Įdomu, ar dar užsiims kas duobių lopymu, ar jau reikia laukt, kad pasnigtų?“.

Portalas „Mano Gargždai“ pasidomėjo ir pasiteiravo Gargždų seniūno, kiek lėšų yra skirta gatvių tvarkymui ir ar gyventojai dar šiemet sulauks situacijos pagerėjimo.

Gargždų seniūnas S.Bakšinskis informavo, kad, deja, kelio duobių taisymui lėšų praktiškai nėra likę, todėl bus tvarkomos tik itin pavojingos duobės – t.y. tokios, kurios kelia pavojų eismo saugumui. Duobės dėl oro sąlygų bus tvarkomos šalto asfaltavimo būdu.

„Lyginant su didžiaisiais miestais, Gargždų gatvių būklė yra pakankamai gera.“ – pridūrė seniūnas.

„Žvyrkelių situacija, anot seniūno, yra prasta, nes lyjant lietui kelio greideriavimas yra bergždžias. Tik pagerėjus oro sąlygoms, žvyruotos kelio dangos bus tvarkomos“ – žadėjo seniūnas.

Pasiteiravus, ar gyventojai yra linkę informuoti apie duobes keliuose, S.Bakšinskis atviravo, kad tokių skambučių sulaukia, tačiau apgailestavo, kad daugelis pasipiktinusių gyventojų neišklauso realios situacijos ir skuba kaltinti seniūniją.

Naujienų portalas „Mano Gargždai“ jaučia pareigą informuoti atsakingas institucijas apie itin pavojingas-aštrias duobes. Fotografuokite ir siųskite tokių duobių nuotraukas el.paštu info@manogargzdai ir mes informuosime seniūnijas.

 

Skaitytojo ir S.Gulbino fotogalerija:

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 729 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,