Mano GargždaiPajūryje ir vėl aidės variklių gausmas

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)
Organizatorių nuotr. Organizatorių nuotr.

Jau antrą kartą Klaipėdos mieste bus organizuojamas išskirtinių automobilių vasaros sezono atidarymas – „Memel motor fest 2016“. Birželio 4 d. 14 val. Klaipėdos Vasaros estradą vėl drebins ne tik automobilių variklių gausmas, bet ir kokybiška audio technika sumontuota jų salone. Kviečiame automanus registruotis jau dabar!

 

Pirmojo „Memel motor fest“ renginio patirtis parodė, kad tokio renginio Klaipėdos regione trūko tiek patiems automanams, tiek ir miestelėnams atėjusiems pažiūrėti išskirtinių automobilių bei įvertinti ką per žiemą prie jų nuveikė automobilių savininkai. Renginio tikslas ir pagrindinė mintis nesikeičia ir pagrindinė varomoji organizavimo jėga – noras suburti įvairius automobilių klubus bei pavienius automanus, kurių automobiliai atstovauja skirtingus laikotarpius, kontinentus ir įvairias automobilių puošybos bei tobulinimo sritis.

Organizatoriai kviečia dalyvauti ne tik vakarų Lietuvos automanus, bet ir visos Lietuvos ir užsienio automėgėjus, kurie savo garaže laiko įdomų, išskirtinį, varžyboms ruoštą ar patobulintą automobilį. Juk nieko nėra šauniau tikram automanui, kaip pasileisti į ilgą kelią prie jūros su savo automobiliu.

2016 metų „Memel motor fest“ žada ir daug naujienų. Bene pagrindinė yra ta, kad šalia parodos vyks ir automobilių garso varžybos – „dB drag“. „dB drag“ – tai varžybos, kuriose automobiliai rungtyniauja dėl to, kuris sukels didžiausią žemo dažnio garso slėgį savo automobilyje. Daugelis galvoja, kad tai tik paprasta jaunimo pramoga, kurioje pakanka įsidėti į bagažinę pačią didžiausią kolonėlę ir groti atsisukus visu garsu, tačiau nesuklyskite, tikrieji dB „drageriai“ turi išmanyti daug fizikos teorijos ir dėl kiekvieno decibelo dirba metų metus tam, jog ne tik įveiktų varžovus, bet ir žiūrovus nustebintų sunkiai suvokiama garso galia. Taip taip, skylantys automobilio stiklai, lūžtantys durų vyriai ir negelbėjanti vibro izoliacija, jiems pažįstamas dalykas. Jokiame koncerte nepajusite to, ką jie padaro savo automobiliuose, tad nepraleiskite progos sudalyvauti ir ne tik išgirsti, bet ir pajusti, ką reiškia tikrai galinga audio aparatūra.

Antroji šių metų naujiena yra ta, kad nebebus automobilius vertinančios komisijos, o viskas bus palikta pačių parodos dalyvių rankose. Juk kas geriau supras automaną, nei kitas toks pat pamišęs dėl to kolega? Viso renginio metu tarpusavyje jie balsuos ir varžysis net 13 kategorijų: Mis Amerika, Mis Vokietija, Mis Europa, Mis TSRS, Mis JDM, Mis Interjeras, Mis Variklio skyrius, Mis Klasika, Mis SportCar‘as, Mis 4×4, Mis Draugo’vežis, Mis Nebaigtas Projektas ir Mis Garsiausias išmetimas.

Renginio metu nebus pamiršti ir žiūrovai, kurie galės ne tik apžiūrėti visą suvažiavusią techniką, pabendrauti su jų savininkais, bet ir sudalyvauti programoje, kurioje jų lauks rungtys, žaidimai, karštas maistas ir kitos pramogos. Verta paminėti ir tai, jog žiūrovams renginys nemokamas. Taip pat renginio metu veiks prekybininkų mugė, kurioje bus galima parduoti ir pirkti retas ar naujas bei nestandartines dalis. Organizatoriai tikisi sukurti atmosferą, kuri leis neskubant žiūrovams pasigrožėti įvairia technika, o visiems motorinės technikos entuziastams pabendrauti su bendraminčiais bei dalyvauti ir laimėti renginio rėmėjų įsteigtus prizus ir apdovanojimus.

Daugiau informacijos ir registracija portale www.start1.lt

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 429 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,