Mano GargždaiTėčius kviečia sveikinti originaliai

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Gargždų miesto bendruomenės nuotr. Gargždų miesto bendruomenės nuotr.

    Artėjant Tėvo dienai, kuri švenčiama pirmąjį birželio sekmadienį, Gargždų miesto bendruomenė siūlo tėčius pasveikinti kitaip – padovanoti išskirtinį atviruką.

 

    Įsigijus jų, tėčių vardu Gargždu parke bus pasodinta daugiau narcizų. Atvirukų galima rasti parduotuvėje „Aibė" (J.Janonio g. 20, Gargždai).
    Primename, kad rudenį parke 3 arų plote buvo pasodinta 5 000 narcizų svogūnėlių. Šį grožį miestui dovanojo bendruomenės nariai.
    Narcizai rudenį buvo sodinami tiesiai į pievą, nes akcijos „Žydim" metu bendruomenė nekuria naujų gėlynų, kuriuos vėliau reiktų prižiūrėti ar jie reikalautų papildomų lėšų. Jokių išlaidų priežiūrai! Nužydėjusios gėlės bus nupjaunamos kartu su žole. Augalas parinktas daugiametis, tad vienoje vietoje turėtų žydėti ne vienerius metus. Visų gyventojų bendruomenės nariai prašo nemindžioti ir neskinti šių gėlių parke.
    Miestiečiai kviečiami ne tik grožėtis, bet ir prisidėti prie šios tęstinės akcijos. Vieno narcizo svogūnėlis bendruomenės nariams kainavo po 10 ct. Gargžduose šiuo metu yra apie 15 000 gyventojų. Bendruomenė kviečia pasvarstyti: o jeigu kiekvienas skirtume nors po 1 eurą miestui puošti? Už kiekvieną eurą išeitų 10 narcizų svogūnėlių. Kitą pavasarį dar didesni parko plotai galėtų skendėti žieduose. Svarbus kiekvieno miestiečio indėlis. Bendruomenės nariai kviečia: apsodinkime pavasarinėmis gėlėmis visą parką!
    Akcijos partneris – Gargždų miesto seniūnija Informaciniai rėmėjai: Klaipėdos rajono laikraštis „Banga" ir internetinis portalas „Mano Gargždai".

 

    Projektą „Žydim" galima paremti pervedant pinigus į Gargždų miesto bendruomenės sąskaitą:
    AB Swedbank
    73000
    LT347300010132115190
    Organizacijos kodas 302251456

Susiję įrašai (pagal žymę)

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 378 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,