Mano GargždaiŽvejus subūrė tradicinis renginys „Lyneli, lyneli“ (fotogalerija)

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Sandros Vaičienės nuotr. Sandros Vaičienės nuotr.

Žūklės entuziastai savaitgalį praleido prie Skaidriojo karjero, kur vyko Gargždų megėjiškos ir sportinės žūklės klubo „Pyla“ organizuojamos lynų gaudymo varžybos „Lyneli, lyneli“ Klaipėdos rajono mero taurei laimėti.

 

Šešiolika valandų trukusiose varžybose dalyvavo 63 žvejai – 32 komandos. Renginio dalyviai žuvis gaudyti galėjo tiek dugnine, tiek plūdine meškere pasirinktinai, tačiau meškerių skaičius buvo ribotas – viena komanda galėjo užmesti tik keturias meškeres, o viena meškerė galėjo turėti tik vieną kabliuką. Įskaitinės žuvys – tik lynai. Negyva žuvis sveriama ir įskaitoma nebuvo.

Nors dalyvių skaičius nemažas, tačiau nugalėtojų komandos išrinktos tik trys. Pirmosios vietos nugalėtoja tituluota komanda „Kilenos siaubai“, kuriai atstovavo Algis Nesteckis ir Nerijus Kasputis, pagavę 6,820 kg žuvies.

„Pliuškių“ komandos nariai Pranas Pliuškys ir Remigijus Pliuškys pagavo 5,180 kg lynų ir užėmė antrąją vietą.

Trečioji vieta atiteko komandai „Liepa“, kurios atstovams Sauliui Gilvonui ir Regimantui Bružui pavyko sugauti 4,350 kg žuvies.

Prizininkai buvo apdovanoti mero taurėmis, medaliais, diplomais ir dovanų kuponais iš mero asmeninių reprezentacinių lėšų.

Ketvirti liko ir apdovanoti buvo Vacys Jocys bei Nedas Kontenis, sudarantys komandą „Prarysiu“, kuriems nusišypsojo laimė sugauti didžiausią lyną, svėrusį 1,460 kg.

 Visus varžybų rezultatus rasite čia.

 

Varžybų akimirkos – Sandros Vaičienės nuotraukose: 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 288 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,