Mano GargždaiVicemeras ir atostogaudamas skaitys pranešimus

Įvertinkite šį įrašą
(0 balsai)

 

Dėl Finansų ministerijos organizuojamo renginio vicemeras net nutrauks atostogas.

Taip galima suprasti iš viešai skelbiamos informacijos. Klaipėdos rajono savivaldybė savo tinklapyje skelbia, kad vicemeras Kęstutis Cirtautas atostogauja nuo gegužės 21-osios iki birželio 4 dienos. Tačiau tame pačiame tinklapyje skelbiamas pranešimas dėl trečiadienį, 10.45 val. Prano Domšaičio galerijoje organizuojamo renginio apie ES paramos naudą Klaipėdos miesto ir rajono savivaldybėse.
Esą renginyje Klaipėdos rajono mero pavaduotojas Kęstutis Cirtautas kalbės apie investicijas į socialinę aplinką Klaipėdos rajone 2007–2013 m.
Renginio metu vyks diskusija „Kokie nauji iššūkiai vis dar laukia Klaipėdos miesto ir rajono savivaldybių 2007–2013 m. laikotarpyje?“, o po renginio bus lankomi šie iš dalies ES lėšomis finansuoti objektai: „Švyturio arena“, Moterų krizių centras ir Slengių mokykla-daugiafunkcis centras.
Tačiau „Mano Gargždams“ su vicemeru tarnybiniu jo mobiliuoju telefonu šiandien susisiekti nepavyko. Nedaug apie šią dviprasmišką situaciją galėjo paaiškinti ir savivaldybės Ryšių su visuomene skyriaus vedėja Daiva Beliokaitė.
„Nežinau, ką vicemeras darys. Gal nutrauks atostogas? Kokią gauname informaciją, tokią skelbiame. Detalių nežinau“, - tikino vedėja.

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 499 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,