Mano GargždaiKlaipėdos rajonas – tarp sportiškiausių Lietuvoje

Įvertinkite šį įrašą
(1 balsas)
Sporto centro nuotr. Sporto centro nuotr.

    Šeštadienį Kėdainiuose vyko IX Lietuvos seniūnijų vasaros sporto žaidynės, kuriose dalyvavo rekordiškai daug dalyvių.

 

    Lietuvos seniūnijų žaidynės – didžiausias masiško sporto sisteminis renginys, apimantis plačiausią šalies geografiją.
Seniūnijų žaidynių idėja – pakviesti visus šalies gyventojus reguliariai sportuoti gyvenamosiose vietose ir tokiu būdu didinti jų fizinį aktyvumą, kaip svarbiausią sveikatingumo veiksnį.
    Klaipėdos rajonui šiose žaidynėse atstovavo rajono seniūnijų komandos, kurios sėkmingai įveikė I ir II atrankinių varžybų etapus.
    Mūsų sportininkai varžėsi: krepšinio 3x3 vyrų, moterų ir senjorų grupėse, 3x3 tinklinio vyrų ir moterų varžybose, taip pat stalo teniso, šachmatų, virvės traukimo, smiginio, seniūnų ir seniūnių trikovės varžybose.
    Sėkmingiausiai šiose žaidynėse sekėsi šachmatininkams, kurie iškovojo sidabro medalį. Vicečempionais tapo: Daiva Dieninė, Martynas Taučius ir Arūnas Gincas.
    Neprastai sekėsi ir seniūnių trikovės varžybose, kuriose Sendvario seniūnijos seniūnė Loreta Kuprienė, susumavus visų trijų rungčių rezultatus (smiginio, baudų metimo į krepšį ir golfo ), užėmė III vietą.
    Rajonų savivaldybių grupėje bendroje įskaitoje, kurioje buvo sumuojami visų rungčių rezultatai, Klaipėdos rajono komanda tarp 37 Lietuvos rajonų savivaldybių užėmė III vietą.
    Norime padėkoti visiems rajono sportininkams, kurie gynė komandos garbę šiose žaidynėse. Džiugu , kad jau daugelį metų iš eilės Klaipėdos rajonas yra vienas sportiškiausių Lietuvoje ir tikėkimės, kad ši tendencija išsilaikys ir ateityje.
    Visi varžybų rezultatai pateikti lentelėje.

 

    Sporto centro nuotraukos:

 

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Dabar svetainėje 233 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,