Sportininkai varžėsi rudens krose (fotogalerija)

Lino Gruzdžio nuotr. Lino Gruzdžio nuotr.

Antradienį Gargždų centriniame stadione vyko Klaipėdos rajono rudens kroso varžybos, kuriose dalyviai varžėsi  septyniose amžiaus grupėse. Taip pat buvo vedama ir komandinė įskaita tarp pagrindinių mokyklų ir progimnazijų, gimnazijų bei seniūnijų, klubų ir įstaigų.

Gimnazijų grupėje varžėsi tik dvi komandos. Pirmą vietą iškovojo Gargždų „Vaivorykštės“ gimnazija, antroji vieta atiteko Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazijai.

Tarp progimnazijų ir pagrindinių mokyklų geriausi buvo Dovilų pagrindinės mokyklos sportininkai, antri liko Endriejavo pagrindinės mokyklos bėgikai, treti – Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos moksleiviai.

Tarp sporto klubų ir seniūnijų nugalėtojais tapo sporto klubas „Ritmas“, antri liko Veiviržėnų seniūnijos atstovai, treti – sporto klubo „Jes“ bėgikai.