Mano GargždaiGargždų krepšinio komandoje – žinomos pavardės

Įvertinkite šį įrašą
(2 balsai)
„Gargždų SC“ krepšinio komanda nusiteikusi ryžtingai. Komandos nuotr. „Gargždų SC“ krepšinio komanda nusiteikusi ryžtingai. Komandos nuotr.

Šį sezoną „Gargždų SC“ krepšinio komanda pasitinka gerokai atsinaujinusi. Komandos žaidėjų sąrašą papildė ir gerai krepšinio pasaulyje žinomos pavardės – Simonas Serapinas, Vaidotas Pečiukas. Apie komandos pasirengimą Natural Pharmaceutical-RKL sezonui, planus ir naujus žaidėjus mano-gargzdai.lt kalbėjosi su komandos vyriausiuoju treneriu Audriumi Mineikiu ir komandos vadovu Arminu Linkausku.

 

Komandoje įvyko nemažai pokyčių. Kokie žaidėjai ją paliko? Kokie prisijungė?

A.Linkauskas: Gargždiškis Valentas Tarolis išvyko žaisti į Italiją.

A.Mineikis: Tačiau prisijungė nemažai naujų žaidėjų. Džiaugiamės, kad mūsų komandai atstovaus patyręs krepšininkas Simonas Serapinas (34 m.), kuris dar praėjusį pavasarį žaidė aukščiausioje Lietuvos krepšinio lygoje. 198 cm ūgio iš Klaipėdos kilęs puolėjas per savo karjerą yra žaidęs Kauno „Žalgirio“, Klaipėdos „Neptūno“, Graikijos Salonikų „Aris“, Lenkijos Sopoto „Prokom Trefl“ ir kitose garsiose Lietuvos ir Europos komandose. 2005 m. S. Serapinas buvo pakviestas į Lietuvos rinktinę ir su ja žaidė Europos vyrų krepšinio čempionate. Taip pat mūsų gretas papildė ir kitas patyręs krepšininkas – Vaidotas Pečiukas. 34-erių gynėjas praėjusiame sezone žaidė Rumunijos pirmoje lygoje, taip pat yra žaidęs „Žalgirio“, „Neptūno“ ekipose.

A.Linkauskas: Į Gargždus grįžo anksčiau du sezonus Gargždų „Bremenos“ komandai atstovavęs Domininkas Matutis (25 m.). Jis praėjusį sezoną žaidė „Palangos“ ekipoje, yra atstovavęs Klaipėdos NKL komandoms. Praėjusiais metais vidury sezono jis gavo traumą, tad pasirinko Gargždus, kad visiškai atsistatytų. Deja, per draugiškas varžybas vėl gavo nedidelę traumą, bet tikėkimės, kad per mėnesį laiko atsigaus ir prisijungs prie komandos.

Kiti naujokai – Rimvydas Brencius (24 m.) ir Rokas Šimkevičius (26 m.). Abu žaidėjai yra atstovavę savo amžiaus rinktinėms, praėjusį sezoną niekur nežaidė.

Rimvydas yra 200 cm ūgio vidurio puolėjas, vilkėjęs ir Klaipėdos „Neptūno“, Vilniaus „Sakalų“ komandų marškinėlius. Rokas tris sezonus rungtyniavo RKL A divizione Neringos „Kuršių“ komandoje.

A.Mineikis: Turime ir jaunimo. Grįžo į Gargždus Sporto mokyklos auklėtinis Lukas Polekauskas (21 m.), praėjusiame sezone atstovavęs Kauno „Atleto-LSU“ komandai ir buvęs vienas lyderių. 204 cm ūgio sunkusis krašto puolėjas prie komandos prisijungė pasiruošimo sezonui etape. Taiklų metimą iš vidutinio nuotolio turintis krepšininkas praėjusiame sezone buvo patyręs traumą, todėl naujam RKL sezonui ruošėsi treniruodamasis individualiai, o vėliau prižiūrimas „Gargždų SC“ trenerių.

 

Kaip pavyko prisivilioti gerai žinomus patyrusius žaidėjus – S.Serapiną, V.Pečiuką?

A.Mineikis: Jie – seni pažįstami. Esu ir kartu žaidęs, ir prieš juos žaidęs. Jų karjera jau eina į pabaigą.

A.Linkauskas: Kadangi jie žaidė Klaipėdos rajono lygoje, tiek Klaipėdoje, pasiūlėme prisijungti.

A.Mineikis: Tik nežinome, kiek ilgai jie bus, nes pasirašėme sutartį su sąlyga, kad, gavus pelningesnį pasiūlymą, galės išvykti.

 

Ar pavyko išlaikyti Klaipėdos rajono žaidėjų daugumą?

A.Linkauskas: Manome, kad išliks apie 75 proc. Klaipėdos rajono žaidėjų. Čia gyvena ir S.Serapinas, taip pat L.Polekauskas, R.Jonelis, G.Sakalas, T.Poška, P.Burba, A.Budvydis, D. Matutis.

 

Kaip vertinate komandos pasirengimą? Ar jaučiatės „susiklijavę“?

A.Mineikis: Pats žaidėjų susibūrimas nebuvo toks, kad visi atėjo iš karto. L.Polekauskas visu pajėgumu negalėjo prisijungti prie komandos dėl traumos. R.Jonelis grįžo ir prisijungė tik šią savaitę. Trūksta susižaidimo, tačiau komanda jau yra visiškai sukomplektuota.

A.Linkauskas: Pasirengimas vyksta nuo rugpjūčio pabaigos. Buvo dirbama su fizinio parengimo treneriu Tomu Papieviu.

 

Komandos vyr. treneris Audrius Mineikis. Komandos nuotr.

 

Praėjusį sezoną RKL A divizione užėmėte septintą vietą. Kaip vertinate pasiektą rezultatą? Kokie tikslai komandai keliami šiemet?

A.Mineikis: Praėjusiais metais siekėme patekti į aštuntuką, bet kuo toliau, tuo norėjosi daugiau. Nepasisekė, nes ketvirtfinalyje žaidėme su čempionais.

A.Linkauskas: Tikslai keliami patys aukščiausi. Jeigu pavyks išlaikyti šiuos žaidėjus, tikslas – finalinis ketvertas.

A.Mineikis: Tačiau papuolus ten, norisi dar aukščiau.

 

Kokie grėsmingiausi varžovai?

A.Linkauskas: Pagrindiniai varžovai – kaip ir kasmet. Tauragės „Tauragė“ šiemet bandys laimėti jau penktą kartą. Stipri pernai iš NKL iškritusi Panevėžio „Lietkabelio“ komanda, kuri vadinsis kitaip, bet bus tie patys žaidėjai.

A.Mineikis: Su visais reikės žaisti. Jeigu atsipalaiduosi, gali greitai būti nuskriaustas.

 

Sporto gerbėjų laukia viliojantis pasiūlymas. Koks jis?

A.Linkauskas: Turime nuo šio sezono naujovę – bendrą abonementą, kuris kainuoja 12 eurų, bet bus galimybė įeiti į RKL A diviziono, vyrų ir moterų aukščiausios lygos tinklinio namų varžybas. Perkantieji šį abonementą taip pat dovanų gaus sirgalių marškinėlius.

Jeigu atsirastų žmonių grupelė, fanų bendruomenė, kurie norėtų aktyviai palaikyti mūsų komandą, būtų galimybė padovanoti ir marškinėlių, į varžybas įleistume nemokamai.

 

Kada laukia pirmasis išbandymas?

A.Linkauskas: Norime pakviesti į pirmas varžybas, kurios vyks penktadienį 19 val. su Klaipėdos „LCC tarptautinio universiteto“ komanda. Į šias pirmas varžybas bilietas kainuos tik 1 eurą. Be to, nuo šių metų vaikams, lankantiems krepšinio treniruotes Sporto mokykloje, įėjimas bus nemokamas.

Atidarymo varžybose minučių pertraukėlių metu laukia „Tina dance“ šokėjų pasirodymai, taip pat žaidimai ir įvairios dovanos, pasirodys šokių ir dainų ansamblis „Minija“.

Tikimės, kad šiemet į varžybas sirgaliai eis gausiau, turėtų pritraukti ir žinomi žaidėjai S.Serapinas, V.Pečiukas, kuriuos tikrai ne kiekvienoje salėje yra galimybė išvysti.

 

Visa „Gargždų SC“ komandos sudėtis:

Domininkas Matutis, PG

Aidas Viršilas, PG

Rokas Šimkevičius, SG

Tadas Maželis, SG

Vaidotas Pečiukas, SG

Giedrius Sakalas, SF

Simonas Serapinas, SF

Lukas Polekauskas, PF

Mantas Tomaševičius. PF

Renatas Jonelis, C

Rimvydas Brencius, C

Paulius Burba, PG

Armandas Budvytis, SG

Tadas Poška, SF

 

Dėl abonementų įsigijimo kreiptis telefonu - +370 618 61848 arba el.paštu

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 135 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,