Mano GargždaiŽibintų šventės dalyvių gretas praretino žvarbus oras (fotogalerija)

Įvertinkite šį įrašą
(3 balsai)
S.Ulvikienės nuotr. S.Ulvikienės nuotr.

Sumanymą praskaidrinti niūrias dienas ir nušviesti Gargždus žibintų šviesa renginio organizatoriams – Gargždų miesto bendruomenei – trukdė žvarbus oras. Nepaisant to, kelios dešimtys ištvermingiausiųjų pademonstravo susitelkimą, taip pat ir originalumą Klaipėdos gatvės pėsčiųjų alėją papuošdami savo pagamintais žibintais.

 

Žibintų šventėje Gargžduose ryškiausiai švietė Klaipėdos rajono liberalų pagaminta meninė instaliacija – Lietuvos teritorijos kontūrai su užrašu „Nemiegam“. Gargždų miesto bendruomenė pastatė šviečiančią šokėją, o Klaipėdos rajono moterų klubas – aukštakulnių batelių kompoziciją.

Žinoma, pernai pasiekto susidomėjimo, kuomet atkarpą nuo J. Janonio gatvės iki „Blyninės“ papuošė rekordiškai daug – apie 800 skirtingų žibintų, pakartoti nepavyko. Buvo galima skaičiuoti maždaug apie šimtą šviesą skleidžiančių dirbinių. Daugiausiai – išskaptuotų moliūgų ir stiklainėlių.

„Ko tikėjomės pernai, įvyko šiemet“, – šventės dalyvių skaičių apibūdino Gargždų bendruomenės pirmininkė Violeta Gedgaudienė.

Jos teigimu, viskas priklauso nuo oro, o kai šventė vyksta lauke – nieko nepadarysi.

Žibintų šventės dalyviai nuo žvarbaus vėjo šildėsi Gargždų kultūros centre, kur buvo įsikūrę siaubo kultūros namai.

 

Renginio akimirkos – Simos Ulvikienės nuotraukose:

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 560 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,