Mano GargždaiAktyvūs Dauparų-Kvietinių seniūnijos gyventojai aptarė planus

Įvertinkite šį įrašą
(2 balsai)
Dauparų-Kvietinių seniūnijos seniūnė A.Norvilienė padėkojo buvusiems, esamiems seniūnaičiams ir kandidatams į seniūnaičius, rėmėjams už aktyvumą ir neabejingumą seniūnijos problemoms. (Dalyvio fotografija) Dauparų-Kvietinių seniūnijos seniūnė A.Norvilienė padėkojo buvusiems, esamiems seniūnaičiams ir kandidatams į seniūnaičius, rėmėjams už aktyvumą ir neabejingumą seniūnijos problemoms. (Dalyvio fotografija)

Dauparų kultūros ir bendruomenės namuose vyko seniūnijos aktyvių žmonių ir seniūnaičių susiėjimas. Renginio metu dar kartą priminėme seniūnaičių rinkimų tvarką, raginimą aktyviai dalyvauti rinkimuose. Lapkričio 25 - gruodžio 10 dienomis apklausos būdu renkami Saulažolių, Gribžinių, Dauparų, Gobergiškės, Smilgynų seniūnaičiai. Pasirašyti už kandidatus galima Dauparų-Kvietinių seniūnijoje pas sekretorę (Žemaitės g. 10, Gargždai, tel 466293). Gruodžio 10 d. 18 val. visuotinio susirinkimo metu bendruomenės namuose  bus renkamas Kvietinių seniūnaitis (Jaunimo g.5, Kvietinių k.). Kandidatus į Kvietinių seniūnaičius dar galima siūlyti iki susirinkimo pradžios.

Susiėjime seniūnė padėkojo buvusiems, esamiems seniūnaičiams ir kandidatams į seniūnaičius, rėmėjams už aktyvumą ir neabejingumą seniūnijos problemoms. Raginome pasidalinti geromis idėjomis, kuo galėtume pradžiuginti seniūnijos žmones kalėdiniu laikotarpiu. O idėjų netrūko - bendradarbiaujant su mokyklomis lankyti vienišus pagyvenusius žmones, puošti namus ir gyvenamąją aplinką, remti vargingas šeimas maisto atsargomis ir t.t. Diskutavome apie seniūnijos problemas ir perspektyvas. Gerą nuotaiką dovanojo Kvietinių parodijų teatras, suvaidinęs Lietuvos žvaigdžių pasirodymus. Susiėjimas tapo seniūnijos vienybės, gražių minčių, idėjų, būsimų darbų aptarimo vakaru.

Susiėjimas tikslą pasiekė - radome idėjų bendrai veiklai. Lauksime naujų seniūnaičių darbo pradžios ir sieksime išsakytas gražias mintis įgyvendinti.

 

Dalyvių fotografijos:

Palikite komentarą

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 351 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,