Mano Gargždai

Agota

El.paštas:

2021 m. gruodžio 27 d.–2022 m. sausio 2 d. Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Kelių policijos tarnybos pareigūnai policines priemones vykdė beveik visoje Klaipėdos apskrityje. Iš viso nustatyti 137 KET pažeidimai. Didžiausias dėmesys skirtas vairuotojų blaivumo kontrolei – nustatyta net 10 neblaivių vairuotojų.

 

2021-12-27 apie 19.45 val., Kretingos r., Vilniaus g., sustabdytam 1961 m. gimusiam automobilio „Volkswagen“ vairuotojui nustatytas 0,66 prom. neblaivumas. 2021-12-29 apie 11.07 val., Plungėje, Birutės g., 1978 m. gimusiam „Toyota“ automobilio vairuotojui nustatytas 0,92 prom., apie 15.11 val., Kretingos r., kelyje Šiauliai–Palanga, 1977 m. gimusiam „Ford“ vairuotojui – 1,20 prom., o apie 13.35 val., Kretingoje, J. Basanavičiaus g., sustabdytam krovininio automobilio DAF vairuotojui gimusiam 1971 m. – 0,96 prom. neblaivumas. 2021-12-31 apie 17.08 val., Klaipėdoje, prie Minijos ir Nendrių g. sankryžos, 1996 m. gimusiam „Nissan“ vairuotojui nustatytas, 0,85 prom., o apie 22.52 val., taip pat uostamiestyje, S. Daukanto g., sustabdytas 1972 m. gimusiam „Ford“ vairuotojui – 1,57 prom. neblaivumas. Jam gresia baudžiamoji atsakomybė.

Daugiausia neblaivių vairuotojų pareigūnams įkliuvo pirmąją 2022 m. dieną. Apie 01.25 val., Klaipėdoje, prie Liepojos ir Girininkijos g. sankryžos, sustabdytam 1962 m. gimusiam automobilio „Mazda“ vairuotojui nustatytas 0,53 prom., apie 01.40 val., ten pat patikrintam 1980 m. gimusiam „Toyota“ vairuotojui – 0,56 prom., apie 17.31 val., Kretingos r., kelyje Šiauliai–Palanga, 1997 m. gimusiam BMW vairuotojui – 0,54 prom., o prieš pat vidurnaktį Klaipėdoje, Pilies g., sustabdytam, 1984 m. gimusiam, „Citroen“ automobilį vairavusiam vyrui – 1,71 prom. neblaivumas. Pastarajam taip pat gresia baudžiamoji atsakomybė.

Dar trys vairuotojai vairavo transporto priemones, nors tokios teisės neturėjo. 2021-12-27 apie 19.40 val., Kretingos r., Vilniaus g., sustabdytas 1977 m. gimęs vyras vairavo automobilį „Renault“, nors teisės vairuoti nėra įgijęs. Kitas teisės vairuoti neįgijęs, tačiau automobilį „Opel“ vairavęs 1983 m. gimęs vyras buvo sustabdytas 2021-12-28 apie 15.50 val., Klaipėdoje, Laukininkų g. Jis, be to, nebuvo užsisegęs saugos diržo. Teisės vairuoti neįgijęs vairuotojas buvo sustabdytas ir 2021-12-31 apie 16.24 val., Klaipėdos r., kelyje Klaipėda–Liepoja – 2002 m. gimęs „Opel“ vairuotojas taip pat nebuvo apdraudęs automobilio privalomuoju draudimu.

Praėjusią savaitę 17 pareigūnų patikrintų vairuotojų neleistinai naudojosi mobiliojo ryšio priemonėmis, 10 – nesegėjo saugos diržų, 5 – pažeidė šviesoforų signalų reikalavimus.

Mobiliuoju greičio matuokliu uostamiesčio gatvėse buvo užfiksuoti 68 greičio viršijimo atvejai.

Seimas svarstys Pakuočių ir pakuočių atliekų tvarkymo įstatymo pataisas (projektas Nr. XIVP-890), kuriomis siekiama didinti vienkartinės taros surinkimo apimtis ir į užstato už vienkartines pakuotes sistemą įtraukti stipraus alkoholio tarą.

 

„Plėsti stiklo taros surinkimo apimtis būtina, nes šių vienkartinių pakuočių surinkimo ir perdirbimo rodiklis išlieka žemas, Lietuva pagal jį atsilieka nuo ES uždavinių“, – teigiama įstatymo projekto aiškinamajame rašte.

Pagal projektą, surenkamos taros talpa būtų tokia pati, kokia yra nustatyta šiuo metu surenkamai tarai, − ne mažesnė negu viena dešimtoji litro ir ne didesnė negu trys litrai.

„Mes surenkame apie 92 proc. dabar taromatų sistemoje dalyvaujančių pakuočių. Tai yra puikus rezultatas ir aš esu įsitikinusi, kad jeigu mes pakviesime visuomenę rūšiuoti ir stipresnio alkoholio tarą, visuomenė tikrai atsilieps“, − posėdyje kalbėjo šias naujas nuostatas pristačiusi Seimo Aplinkos apsaugos komiteto pirmininkė Aistė Gedvilienė.

Aiškinamajame rašte pažymima, kad šis siūlymas prisidės prie efektyvesnio pakuočių atliekų tvarkymo, aplinkos taršos mažinimo ir aplinkosaugos reikalavimų įgyvendinimo.

Šiuo metu Pakuočių ir pakuočių atliekų tvarkymo įstatyme nustatomas alkoholinių ir nealkoholinių gėrimų, kuriems taikoma užstato už vienkartines pakuotes sistema, sąrašas.

Po pristatymo už teisės akto pakeitimus balsavo 96 Seimo nariai, susilaikė 1 parlamentaras. Pritarus projektui po pateikimo, toliau jis bus svarstomas pagrindiniu paskirtame Aplinkos apsaugos komitete. Seimas taip pat nusprendė dėl šio projekto prašyti Vyriausybės išvados. Prie šio klausimo svarstymo Seimo posėdyje planuojama grįžti gruodžio 16 d.

Ateinantis sekmadienis bus ypatingas beveik 4 tūkstančiams atkurtos nepriklausomos Lietuvos gyventojams, kurie šią dieną švęs savo gimtadienius. Būtent liepos 11-oji yra ta diena, kai per daugiau kaip tris atkurtos Lietuvos nepriklausomybės metus gimė daugiausiai vaikų, rodo Registrų centro duomenų analitikų atlikta Gyventojų registro duomenų analizė.

 

Nuo 1990 metų Lietuvoje įregistruota daugiau kaip 1,2 mln. vaikų gimimų. O trys populiariausios gimtadienių datos būtent yra liepos mėnesį.

Iki šiol daugiausiai gimimų įregistruota liepos 11-ąją – artėjantį sekmadienį savo gimtadienius švęs net 3 634 asmenys. Nuo šios datos nedaug atsilieka ir šios savaitės ketvirtadienį buvusi liepos 8-oji, kuomet savo gimimo dienas minėjo 3 630 gyventojų. Gausiu jubiliatų skaičiumi pasižymės ir paskutinioji liepos savaitė – tuomet gimimo dienas švęs 3 620 gyventojų.

Šiomis dienomis gimusių berniukų ir mergaičių skaičius pasidalina beveik po lygiai.

Analizuojant populiariausius minėtomis datomis gimusių vaikų vardus turbūt nieko nenustebins tai, kad mergaitėms dažniausiai suteikiamas būtent Liepos vardas. Tarp populiariausių mergaičių vardų taip pat yra Emilija, Goda, Amelija, Lėja ir Ema.

Populiariausią gimimo dieną gimę berniukai dažniausiai pavadinti Jokūbo, Dominyko, Jorio, Luko, Dovydo ar Igno vardais.

Kartais pasitaiko tokių situacijų, kurios taip išmuša iš pusiausvyros, jog tenori iš bejėgiškumo skėsčioti rankomis, verkti ar plūstis necenzūriniais žodžiais (elgesys priklauso nuo individualaus charakterio). Į tokios „katastrofos“ (kabutes pasirinkome todėl, jog tai, kaip, skaitydami tekstą suprasite, anaiptol nėra padėtis be išeities) titulą pelnytai pretenduoti gali ir durų spynos bei raktai, o tiksliau – problemos su pastaraisiais. Raktas pametamas arba spyna nei iš šio „užsispiria“ labai dažnai būtent tada, kai aplinkybės yra ir taip nepavydėtinos. Pavyzdžiui, kažkur skubama, lauke – nemalonus oras arba, blogiausiai, namuose užrakinti senjorai, vaikai ar kiti žmonės, kurie dėl tam tikrų priežasčių nėra pajėgūs atsakyti už savo veiksmus. Sutinkame, tikrai ne pati maloniausia situacija, tačiau skubame nuraminti: avarinio durų atrakinimo meistrai – „Ozo Servisas“ yra pasirengęs ištiesti jums profesionalią pagalbos ranką. Tereikia giliai įkvėpti ir, užklupus bėdai, prisiminti, kur kreiptis.

 

Avarinis durų atrakinimas turėtų būti patikėtas tik specialistams

Žmogaus charakterio ypatumai dažniausiai ir pasireiškia tokiose kritinėse situacijose, kaip, pavyzdžiui, durų spynos užsikirtimas. Vieni žmonės stovi amo netekę, tuo tarpu kiti gali griebtis ir drastiškų veiksmų. Aišku, spyna – ne žmogus, kurį galima nuteikti psichologiškai. Tad į užrakintus namus ar automobilį, net ir neturint atitinkamos patirties ar specialių įrankių, bandoma įsibrauti savarankiškai. Tikėtina, jog jums ar, pavyzdžiui, kaimynui, bandančiam padėti į nelaimę pakliuvusiai moteriai, ir pasiseks. Tačiau, tikėtina, sėdėdami ant sofos ir matydami, kokia žala buvo padaryta turtui, nuotaika anaiptol nėra pati geriausia. Galbūt reikėjo susiimti, apsišarvuoti kantrybe ir palaukti, kol į įvykio vietą atvyks avarinio durų atrakinimo paslaugą teikiantys specialistai.

Jei gyvenate didmiestyje, kuriame savo paslaugas siūlo įvairių sričių specialistai (avarinis durų atrakinimas – viena jų), bandyti su šia problema susidoroti savarankiškai – visiškai nesuprantamas elgesys. Juk avarinio durų atrakinimo paslaugą teikiantys meistrai griežtai nesilaiko ant durų pakabinto darbo grafiko. Nepriklausomai nuo to, kuria savaitės diena ar valanda bus, nesidrovėdami skambinkite šios srities meistrui. Tiesa, jei gyvenate provincijoje, ši situacija tampa dar šiek tiek problematiškesne. Tikėtina, jog niekas operatyviai neatvyks, nes tiesiog yra fiziškai per toli. Tokioje situacijoje, sudėliojus visus niuansus, priimkite sprendimą, ar lauksite iš tolimesnio miesto atvykstančio meistro, ar bandysite įveikti užraktą savarankiškai.

Gali pasirodyti, jog žmonės avarinio durų atrakinimo meistrų vengia dėl papildomų išlaidų. Tikrai ne. Priešingai, kaip minėjome, savarankiški eksperimentai gali baigtis gerokai didesne žala. Gėda – ta priežastis, dėl kurio dalis vengia ieškoti profesionalios pagalbos. Patikėkite, meistrai yra girdėję ne vieną juokingą šią problemą sukėlusią priežastį. Juokas pastariesiems tikrai nekyla: nebent tada, kai viskas sėkmingai pasibaigė. Tai – jų darbas, kurį norisi atlikti operatyviai bei kokybiškai. Profesionalams, „ginkluotiems“ analogiška patirtimi bei reikiamais įrankiais, baimės nekelia net pačių sudėtingiausių spynų mechanizmai.

 

Profilaktika, galinti padėti išvengti šios problemos

Durų atrakinti gali nepavykti dėl sugedusio ar nusidėvėjusios spynos mechanizmo, pamesto, spynoje užstrigusio ar nulūžusio rakto. Kartais tokios situacijos tiesiog nutinka, tačiau kai kurios prevencinės priemonės gali padėti išvengti aptariamos problemos. Atsarginį raktą turėti tiesiog būtina, tačiau ir to neužtenka. Palikite jį asmeniui, kuris gyvena netoli jūsų ir be problemos šį galėtų jums paduoti. Ir su savimi galite nešiotis vieną papildomą raktą. Juk šansų pamesti du yra kur kas mažiau. Savo telefono kontaktų sąraše turėkite ir avarinio durų atrakinimo paslaugą teikiančios įmonės ar specialisto numerį. Nutikus problemai, beliks paspausti skambinimo mygtuką: sutaupysite ir nervus, ir brangų laiką.

 

Reklama

Dėmesio! Kalba netaisyta. Redakcija už pateiktą informaciją neatsako

Ką dovanosime per Valentino dieną šiais metais

21 vasario 08, Pirmadienis 16:11 Paskelbtas Aktualijos

Artėjanti Valentino diena, tikriausiai daug kam pažadina įkvėpimą padovanoti mylimajam ar mylimajai ypatingą dovaną. Pasidalinsime idėjomis, kurios turėtų antrąją pusę labai pradžiuginti.

 

Tikriausiai kiekvienais metais savo partnerei per Valentino dieną dovanojote gėles, saldainius, mielą pliušinį žaisliuką ar kvepalus. Ir nesuklydote. Nors ir tradicinės, šios dovanėlės labai malonios. Vis dėlto galima ir į jas pažiūrėti kiek kūrybiškiau.

Vietoje įprastinių gėlių puokštės galite padovanoti valgomą puokštę. Savotiškas „du viename“. Tokia netradicinė puokštė dažniausiai daroma iš saldainių, tačiau nebūtinai. Ypač jeigu antroji pusė yra sveiko gyvenimo būdo mėgėja, puokštė gali būti pagaminta net iš daržovių. Tik fantazijos reikalas, kaip ji bus suvalgyta.

Kita tradicinė Valentino dienos dovanėlė – saldainiai. Galite paversti ją ne visai tradicine, pavyzdžiui, padovanoti šokoladą, kuris bus aštraus ar sūraus skonio. Kitas neįprastas delikatesas – šokoladinė pica. O šokoladas būtų su įvairiais papildomais skoniais: braškių, mėlynių, žaliosios arbatos su citrina, su paprika ar raudonaisiais pipirais, net alyvuogėmis ir špinatais, su traškučiais ir dribsniais. Nebijokite naujų skonių.

Meilės dienos proga taip pat labai dažnai dovanojami kvepalai. Kaip išradingiau palepinti uoslę? Tam tiks eteriniai aliejai. Pasidomėkite, kokie kvapai patinka antrajai pusei, nes eterinių aliejų būna pačių įvairiausių – nuo lengvų citrusinių iki egzotiškų, rytietiškų. Jie ne tik skaniai kvepia, tačiau tinka naudoti kosmetikos priemonėse, aromaterapijai, masažui, turi gydomųjų savybių.

 

Ir dar keletas dovanų idėjų:

Himalajų druskos lempa. Jos švieselė skleis namuose labai malonią, romantišką atmosferą ir sukurs puikią nuotaiką Valentino dienai. Taip pat ji turi ir orą valančių savybių, dėl ko palengvinsite kvėpavimą, miegą ir pagerinsite savijautą.

Termo puodelis. Nors tai ir smulkmena, bet toks puodelis gali tapti neišskiriamu palydovu žiemą, kai išėjus pasivaikščioti gryname ore, taip norėtųsi atsigerti karšto gėrimo.

Išorinė baterija. Sutikite, kad labai nesmagu, kai mylimajam negalite prisiskambinti visą dieną, nes išsikrovė jo telefono baterija. Taigi, išorinės baterijos Valentino dienai yra labai tinkama dovana – daugiau problemų dėl išsikrovusių išmaniųjų įrenginių baterijų nekils.

Skrudintuvas. Tie, kas turi šį prietaisą, retai kada jį laiko namuose nenaudojamą. Ir ne veltui - skrudintuvas suteikia galimybę pusryčius ar užkandį pasidaryti labai greitai ir skaniai. Skrebučiai ir filmai – paprasta ir smagi idėja vakarui dviese.

Dronas. Dronų pasirinkimas rinkoje yra labai platus. Bene funkcionaliausi dronai yra tie, kurie fotografuoja ir filmuoja. Net jei niekada nebandėte paskraidinti drono, tai gali labai įtraukti. Nuotraukos ir vaizdo įrašai iš paukščio skrydžio atrodo daug įspūdingiau. Jei abejojate, ar norėtumėte padovanoti droną, - galite užsakyti profesionalaus fotografo dronu daromą judviejų fotosesiją. Tokio tipo romantiškų nuotraukų tikriausiai dar neturėjote.

Skaitmeninis fotorėmelis. Net ir tradiciniams nuotraukų rėmeliams atsirado skaitmeninė alternatyva. Šiuose rėmeliuose nuotraukos yra skaitmeninės ir keičiasi jūsų pasirinktu dažnumu. Tai labai graži ir šiuolaikiška detalė namuose.

Nuotraukų spausdintuvas. Vis dėlto, nuotraukos įprastame „senoviniame“ nuotraukų albume turi savotiško šarmo. Yra galimybė nuotraukas spausdinti namuose. Nuotraukų spausdintuvu naudotis labai paprasta – tereikia atsiųsti nuotraukas iš išmaniojo įrenginio ir spausdinti.

 

Linkime nuotaikingos, įsimintinos ir šiltos Valentino dienos!

 

Reklama

Dėmesio! Kalba netaisyta. Redakcija už pateiktą informaciją neatsako

video bandymas

20 sausio 01, Trečiadienis 09:52 Paskelbtas Aktualijos

Inga Valinskienė

 

 

Sausio 4 d. Krašto apsaugos ministerijoje bus sudaromi 2017 metų šaukimo į nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą sąrašai, į kuriuos bus įtraukti 19–26 m. (įskaitytinai) karo prievolininkai. Kaip ir ankstesniais metais, šeši regioniniai sąrašai bus sudaromi naudojant kompiuterių programą.

 

Į šaukimo sąrašus bus įtraukti 1991–1997 metais gimę vaikinai, kurie pagal Krašto apsaugos ministerijos turimus duomenis nėra atleisti nuo karo prievolės arba kuriems nuolatinės privalomoji pradinė karo tarnyba nėra atidėta.

2016 metais įsigaliojus Karo prievolės įstatymo pasikeitimams, nuo šių metų į sąrašus gali patekti ir tie jaunuoliai, kurie iki sąrašų sudarymo bus pateikę prašymus savo noru atlikti nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą, tačiau jiems ir toliau galios visos su savanoriškumu susijusios skatinimo priemonės – tarnybos vietos ir laiko pasirinkimo galimybė bei didesnės socialinės garantijos.

Planuojama, kad renginio pradžią stebės krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis. Siekiant užtikrinti, kad atrankos procedūra vyktų skaidriai ir objektyviai, procesą stebės ir penki visuomenės atstovai.

2017 m. devynių mėnesių nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą atlikti bus pašaukti 3 537 karo prievolininkai.

Sausio 4 d. sudaryti 2017 m. karo prievolininkų sąrašai, kaip ir ankstesniais metais, bus paskelbti interneto svetainėje https://sauktiniai.kam.lt . Prie kiekvienos pavardės bus nurodytas ir tikslus terminas, iki kada reikia susisiekti su paskirtu regioniniu karo prievolės ir komplektavimo skyriumi.

Skirtingai nei ankstesniais metais, atsižvelgiant į Karo prievolės įstatymo pakeitimus, šiemet į sąrašus patekusiems karo prievolininkams šaukimo nurodymai paštu nebebus siunčiami. Visa karo prievolininkui aktuali informacija bus pateikta tik internete. Ją taip pat bus galima sužinoti paskambinus nemokamu telefonu 8 800 12340, atvykus arba paskambinus į regioninius Karo prievolės ir komplektavimo skyrius ir poskyrius.

Planuojama, kad 2017 m. sąrašas ir nurodymai šauktiniams bus paskelbti kitos savaitės pradžioje.

Primename, kad paskelbus karo prievolininkų sąrašus, į jį nepatekę vaikinai ir merginos nuo 18 iki 38 metų ir toliau galės teikti prašymus savo noru atlikti nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą. Jie galės pasirinkti norimą tarnybos vietą, tarnybos pradžios datą ir gauti 30 proc. didesnes kaupiamąsias išmokas. Pirmumo prašymus galės teikti ir patekusieji į šaukiamųjų sąrašus. Į jų pageidaujamas tarnybos vietas bus stengiamasi atsižvelgti, o kaupiamosios išmokos jiems bus didesnės 15 procentų.

Pagal Lietuvos kariuomenės vado patvirtintą 2017 m. metinį šaukimo planą nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos kariai tarnybą atliks beveik 20-je kariuomenės dalinių. Nedidelė dalis karių tarnybą pradės Didžiojo Lietuvos etmono Jonušo Radvilos mokomajame pulke Rukloje, kur per pirmąsias aštuonias savaites išeis bazinį karinį rengimą, o likusį devynių mėnesių tarnybos laiką tarnaus priskirtame dalinyje ir atliks kolektyvinį rengimą.

Pirmieji 2017 m. šaukimo nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos kariai tarnybą pradės balandžio viduryje, paskutinieji – gruodžio pradžioje. Spalį bus didžiausia šaukimo banga, per kurią į įvairius dalinius atvyks per 1,3 tūkst. karių.

Devynių mėnesių trukmės nuolatinę privalomąją pradinę karo tarnybą LR Seimas atnaujino 2015 m. pavasarį. Tai buvo padaryta atsižvelgiant į pasikeitusią geopolitinę situaciją ir valstybės saugumui kylančias grėsmes. Sugrąžinus šauktinių tarnybą taip pat siekiama sustiprinti ir pagreitinti kariuomenės dalinių užpildymą profesinės karo tarnybos kariais, suformuoti pakankamą kariuomenės parengtąjį rezervą ir užtikrinti tinkamą piliečių pasirengimą ginti savo valstybę.

Gyventojų ir verslo įmonių prašoma pasirūpinti tvarkingomis laiškų dėžutėmis. Lietuvos paštas perspėja, kad iki gegužės 31 dienos neįsirengus tinkamos naudoti laiškų dėžutės pašto korespondencija ir prenumeruojami spaudos leidiniai adresatams į namus nebus pristatomi.

 

„Gyventojus ir verslo įmones bei organizacijas prašome įsirengti tvarkingas laiškų dėžutes, kuriose mūsų laiškininkai galėtų saugiai palikti adresatams skirtus laiškus, siuntas ar spaudos leidinius. Tik sandari, apsaugota nuo lietaus, ir rakinama gaunamųjų laiškų dėžutė gali užtikrinti saugų ir kokybišką pašto korespondencijos bei prenumeratos pristatymą.

Deja, iš beveik 2 mln. adresų Lietuvoje vis dar penktadalis neturi tvarkingos laiškų dėžutės arba ji nebėra tinkama naudoti, nes yra sulūžusi, kiaura, nerakinama. Tad primygtinai gyventojus raginame per šį pavasarį atsinaujinti nebetinkamas naudoti ar įsigyti naujas laiškų dėžutes. Neįsirengus tvarkingos laiškų dėžutės pašto korespondencija ar kita spausdintinė informacija, prenumeruojami spaudos leidiniai nebebus pristatomi. Gautas siuntas be išankstinio pranešimo atsiimti bus galima tik pašte“, – teigė Lietuvos pašto Pašto tinklo tarnybos direktorė Inga Dundulienė.

Pareigą gyventojams, įmonėms, įstaigoms ir organizacijoms įsirengti tvarkingas laiškų dėžutes numato Pašto įstatymas. Gaunamųjų laiškų dėžutės turi būti įrengtos lengvai laiškininkams prieinamose vietose:

· daugiabučiuose namuose – kiekvienoje laiptinėje ne aukščiau kaip antrame namo aukšte;

· individualiuosiuose namuose – prie įėjimo į gyvenamąją teritoriją arba ant greta gatvės esančių namų sienų, tvorų, stovelių;

· sodininkų bendrijose – prie pagrindinių įvažiavimų į sodininkų bendriją;

· įmonėse, įstaigose ar organizacijose – prie pagrindinio įėjimo į pastatą.

Taip pat Lietuvos paštas primena, kad gaunamųjų laiškų dėžutės turi būti aiškiai ir suprantamai numeruotos, ant jų įskaitomai užrašytas įmonės, įstaigos, organizacijos pavadinimas.

„Artimiausiu metu dalį gyventojų ir įmonių, kurie neturi įsirengę tvarkingų laiškų dėžučių, pasieks registruotieji laiškai – raginimas suskubti ir iki vasaros pradžios įsirengti tinkamas naudoti laiškų dėžutes. Bendruomenių pirmininkai, seniūnai irgi kviečiami įsitraukti ir priminti gyventojams, kad jų gaunamos pašto siuntos saugumą gali užtikrinti tik tvarkinga laiškų dėžutė“, – teigė I. Dundulienė.

Įsigyti naują gaunamųjų laiškų dėžutę galima paštuose, ūkinių prekių ar didesnėse parduotuvėse. Visą pavasarį paštuose laiškų dėžutės bus parduodamos pigiau – su 15 proc. nuolaida!

Daugiau informacijos apie laiškų dėžučių įsirengimą – tel. 8 700 55 400.

Portalo draugai

 

    Radijogama  muziejus     logo-sc    logobanga150  

Reklamos

Dabar svetainėje 92 svečiai (-ių) ir narių nėra

Visos teisės saugomos 2020 m. VŠĮ "Mano Gargždai", Žemaitės g. 6, 96121 Gargždai, ĮK 302987419,