Jaunieji Gargždų karatistai išbandė jėgas varžybose

Asociatyvi Pixabay nuotr. Asociatyvi Pixabay nuotr.

Klaipėdoje vyko sporto klubo „Okinava“ rengtos Karatė-kiokušin varžybos, kuriose varžėsi vaikai pradėję treniruotis nuo 2016 m. rugsėjo mėnesio.

Gargždams atstovavo keletas jaunųjų sportininkų: Eimantė Pukštytė (5 m.) ir Andrėja Tamošauskaitė (4 m.), kurios iškovojo 3-iąsias vietas kumitė rungtyje (kova su varžovu). A. Tamošauskaitės sesutė Estela (8 m.) kumitė rungtyje iškovojo 1 vietą, o kata rungtyje (technikos demonstravimas) – 3 vietą.

Lukas Geraskinas kumitė rungtyje iškovojo 1 vietą, o kata rungtyje buvo antras. Žilvinas Duotas kumitė rungtyje buvo antras, o kata rungtyje iškovojo 3 vietą. Deiminas Ašmontas kumitė rungtyje iškovojo 3 vietą.

Šiuos vaikus treniruoja sporto klubo „Okinava“ prezidentė, Gargždų sporto mokyklos trenerė, šiais metais Europos čempionate iškovojusi du bronzos medalius – Diana Mačiūtė. Taip, pamažu, Gargžduose pradeda atsiskleisti sporto klubų „Okinava“ ir „Samsonas“ darbo vaisius. Keturi „Okinava“ sportininkai dalyvaus sunkiosios atletikos Lietuvos čempionato finalinėse varžybose: Diana Mačiūtė, Rima Lisinskaitė (Sporto centro auklėtinės), Rūta Vaičekauskaitė ir Edvinas Kalmogorovas.