Jurginių šventės rytą sugužėjo didžiulis būrys vaikų į Agluonėnų etnografinę sodybą iš Agluonėnų lopšelio-darželio „Nykštukas“, Klaipėdos lopšelių-darželių „Vyturėlis“, „Versmė“, Palangos lopšelio-darželio „Pasaka“.
Nors oras nelepino, šiltas ir jaukus bendravimas kompensavo viską. Vaikai šoko ratelius, sužinojo daugybė Jurginių tradicijų, pamatė legendos apie šv. Jurgį inscenizaciją, lipdė iš molio, su tautodailininke R. Šalčiuviene mokėsi audimo amato, ragavo tradicinį Jurginių patiekalą – kiaušinienę, apžiūrėjo sodybos gyvūnus: triušius ir žąsis, apsilankė muziejaus ekspozicijoje.
Organizatorių nuotr.
Renginio organizatoriai – Agluonėnų lopšelis-darželis „Nykštukas“, Agluonėnų etnografinė sodyba. Partneriai – Priekulės kultūros centro Agluonėnų skyrius.
Susiję įrašai (pagal žymę)
-
Gyventojo kortelės 1-ojo gimtadienio proga kviečiame kartu skanauti pyragų
25 balandžio 02, Trečiadienis 16:34 Paskelbtas Savivalda
-
Jau šį penktadienį sužibs pagrindinė Klaipėdos rajono eglė
24 gruodžio 04, Trečiadienis 14:50 Paskelbtas Aktualijos
-
Rudens lygiadienį kviečia pasitikti kartu
24 rugsėjo 13, Penktadienis 15:29 Paskelbtas Aktualijos
-
Atsinaujinęs lopšelis-darželis „Saulutė“ rugsėjo 1-ąją pasitiks grįžtančius ugdytinius
24 rugpjūčio 09, Penktadienis 09:19 Paskelbtas Aktualijos
-
Girkaliuose užvirė Oninių tautų katilas
24 liepos 24, Trečiadienis 16:09 Paskelbtas Laisvalaikis
Palikite komentarą
Reklamos
Dabar svetainėje 625 svečiai (-ių) ir narių nėra