„Banga“ prarado taškus

Jurgitos Riekašienės/fkbanga.lt nuotr. Jurgitos Riekašienės/fkbanga.lt nuotr.

Sekmadienį Gargždų miesto stadione „Banga“ sužaidė 1:1 su „Šilute“.

Visas rungtynes iniciatyvą turėjusi „Banga“ įsibėgėjus pirmajam kėliniui buvo nubausta už klaidas gynyboje. Po N. Mačiulio prasiveržimo kairiuoju kraštu ir perdavimo į baudos aikštelės centrą T. Norbutas atrėmė pirmąjį svečių bandymą, tačiau pirmasis prie kamuolio atsidūręs R. Beniušis nukreipė jį į tinklą – 0:1.

Tiek antroje pirmojo kėlinio pusėje, tiek antrajame kėlinyje gargždiškiai turėjo ne vieną galimybę išlyginti rezultatą, tačiau kamuolys nekrito į vartus. Tuo tarpu svečiai bandė užklupti gargždiškių komandą kontratakomis. Du kartus šilutiškiai buvo labai arti tikslo, tačiau vieną kartą į tuščius vartus riedantį kamuolį pavijo K. Gnedojus, o kitą kartą T. Norbutas pirštų galais nukreipė kamuolį į kampinį.

Visgi „Bangos“ pastangos nebuvo bevaisės. Pačioje antro kėlinio pabaigoje po M. Gudausko bandymo perduoti kamuolį iš kairiojo krašto į baudos aikštelę „Šilutė“ gynėjas P. Juška nukreipė jį į savo vartus – 1:1.

Kitas rungtynes „Banga“ žais Klaipėdoje birželio 9 dieną 19 valandą su „Koralu“.

Iš protokolo. „Banga“ (Gargždai) – „Šilutė“ (Šilutė) 1:1 (0:1).

Gargždų miesto stadionas, 500 žiūrovų. Teisėja J. Mačikunytė (Kaunas).

Įvarčiai: 88 min. P. Juška („Šilutė“, į savo vartus); 20 min. R. Beniušis („Šilutė“).

Įspėjimai: 86 min. J. Milius („Šilutė“).

„Bangos“ sudėtis: T. Norbutas, D. Padaigis, M. Bitinas , K. Gnedojus (68' E. Bračkus), M. Gudauskas, M. Kura (56' A. Bačanskis), A. Butkus, K. Urbaitis (86' E. Anulis), G. Žukauskas (64' D. Lukošius), Sig. Urbys (72' P. Lotužys), Sim. Urbys (82' G. Samsonik). Atsargoje liko: K. Smilingis, I. Jurgutis.