Trečiadienį 19 valandą Gargždų miesto stadione „Banga“ susitiks su Kauno „Stumbru B“.
A lygoje žaidžiančio „Stumbro“ dubleriai iš kitų I lygos ekipų išsiskiria dideliu futbolininkų judėjimu. Per vienuolika iki šiol vykusių susitikimų kauniečiai aikštėje išbandė net 33 futbolininkus. Pavyzdžiui, „Banga“ per tą patį laiką rėmėsi tik 21 futbolininku.
Be to, dalies futbolininkų, kuriuos būtume galėję netgi pavadinti „Stumbro B“ lyderiais, jau nebėra komandos sudėtyje. Prieš kurį laiką kauniečiai atsisveikino su 5 įvarčius pelniusiu puolėju D. Diogo, du kartus pasižymėjusiu saugu M. Papšiu, daug I lygoje rungtyniavusiu gynėju A. Bareikiu. Šią savaitę „Stumbras“ informavo, kad abipusiu sutarimu nutraukė sutartį ir su buvusiu „Bangos“ vartininku Ignu Driomovu, kuris nuolat laikė dublerių ekipos vartus.
Iš kauniečių ekipoje likusių futbolininkų galima išskirti puolėją D. Koniką, kuris vienintelis žaidė visuose vienuolikoje susitikimų (ir pelnė du įvarčius). Taip pat dažnai I lygoje galima išvysti saugą iš Pietų Afrikos K. Sekgota, portugalą gynėją A. Silva bei jaunus lietuvius V. Žemaitį, V. Armalą, D. Barauską ir A. Korsaką.
„Stumbras B“ puikiai pradėjo sezoną ir per pirmus septynis susitikimus buvo iškovojęs šešias pergales bei kartą sužaidęs lygiosiomis. Tiesa, vėliau žaidimo kreivė pradėjo kristi – pralaimėjimas 0:1 „Vyčiui“, lygiosios 1:1 su „Nevėžiu“ ir pralaimėjimas 1:3 „Pakruojui“. Praėjusiame ture kauniečiai tik paskutinėmis sekundėmis 1:0 palaužė I lygos autsaiderius „Utenį B“.
Varžybų plakatas:
Susiję įrašai (pagal žymę)
-
Klaipėdos rajono „Karate visiems“ – tarp stipriausių Lietuvos klubų
25 birželio 02, Pirmadienis 10:10 Paskelbtas Sportas
-
Gargždiškiai imtynininkai – tarp geriausių tarptautiniame turnyre Anykščiuose
25 gegužės 27, Antradienis 11:23 Paskelbtas Sportas
-
Lietuvos V.U.R.I. čempionate – Klaipėdos rajono klubo pergalė
25 gegužės 15, Ketvirtadienis 11:49 Paskelbtas Sportas
-
„Baltieji pradeda“: penktosios Klaipėdos rajono darželinukų šaškių varžybos
25 gegužės 07, Trečiadienis 12:49 Paskelbtas Sportas
-
Gargždiškiai tarp stipriausių Lietuvos jaunučių sunkiaatlečių: finaliniame čempionate Šilutėje iškovoti medaliai ir pagerintas šalies rekordas
25 gegužės 06, Antradienis 13:50 Paskelbtas Sportas
Palikite komentarą
Reklamos
Dabar svetainėje 749 svečiai (-ių) ir narių nėra