„Žiemio“ buriuotojai dalyvavo regatoje „Vėjo sparnai“ (fotogalerija)

Klaipėdos krašto buriavimo sporto mokyklos „Žiemys“ nuotr. Klaipėdos krašto buriavimo sporto mokyklos „Žiemys“ nuotr.

Rugpjūčio 24–26 d. Plateliuose 50 jaunųjų buriuotojų iš visos Lietuvos susirinko rungtyniauti buriavimo regatoje „Vėjo sparnai“. Klaipėdos krašto buriavimo sporto mokyklos „Žiemys“ trenerio Mariaus Nagdasovo komanda namo parsivežė 5 taures.  Neptūnas vėjo nepagailėjo, oro sąlygos buvo visokios – nuo stipraus 12 m/s vėjo iki štilio.

„Optimist“ jachtų klasėje U15 grupėje vienvaldis lyderis nuo pat pradžių – Jonas Macevičius (Klaipėdos raj.), II vietą užėmė Dagnė Norvaišaitė (Plungė), III vietą – Rapolas Norvaišas (Plungė).

„Optimist“ U11 grupėje I vietą iškovojo Rokas Germanavičius (Kaunas), antrą vietą iškovojo ir šauniai sužibėjo Leonardas Kulikauskas (Klaipėda), III vietą – Dovydas Eidukevičius (Kaunas).

„Optimist“ jachtų klasėje U11 grupėje tarp mergaičių šauniai pasirodė mūsų mokinė Ema Kuodytė (Klaipėda).

Paskutinę varžybų dieną vyko maratonas aplink Platelių salas. Neišlaikęs ant kranto ir norą parodęs grįžo Nojus Bestauskas (šiuo metu treniruojasi „Laser 4,7“ jachta) ir su trenksmu laimėjo dvidešimtąją taurę savo „Optimist“ jachtų klasės karjeroje. Didžiąją dalį lyderiavęs Jonas Macevičius prie pat finišo nusilpus vėjui liko trečias, perleidęs antrą vietą Marijui Rukuižai (Kaunas).

Buriavimo mokykla „Žiemys“ sveikina savo pirmąsias varžybas įveikus ir sudalyvavusius Bartą Kupliauską (6 metai) ir Karolį Rimgailą (8 metai).

Šiuo metu Nidoje „Žiemio“ trenerio Algio Patašiaus auklėtiniai dalyvauja Lietuvos Respublikos buriavimo čempionate. Gero vėjo dalyviams!