Kaune „Banga“ patyrė pralaimėjimą

VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr. VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr.

Antradienį Kaune „Banga“ pirmoji pelnė įvartį, bet galiausiai 1:2 nusileido „Stumbrui B“.

Nuo pirmųjų minučių aukštu tempu vykusiose rungtynėse pirmieji kiek rimtesnes progas turėjo šeimininkai, tačiau „Banga“ atlaikė jų bandymus ir atsakė savo pavojingomis atakomis.

28 minutę kauniečiai savo baudos aikštelėje pargriovė K. Urbaitį. Pats komandos kapitonas mušė 11 metrų baudinį, tačiau „Stumbro B“ vartininkas gargždiškio smūgį atrėmė.

Visgi antrajame kėlinyje „Bangai“ pavyko pasiųsti kamuolį į šeimininkų vartus. 57 minutę po K. Urbaičio perdavimo R. Krušnauskas nuginklavo kauniečių vartų sargą. Dar po poros minučių „Stumbras B“ išsigelbėjo nuo antrojo įvarčio, kai gynėjai atmušė kamuolį nuo vartų linijos.

Įpusėjus kėliniui fortūna nusisuko nuo „Bangos“. 67 minutę po mūsų futbolininkų klaidos savo aikštės pusėje kauniečiai išlygino rezultatą. „Banga“ pabandė susigrąžinti pervarą ir nuolat atakavo, tačiau 83 minutę kauniečiai surengė kontrataką ir įvartis krito į mūsų vartus. T. Norbutas pirmąjį šeimininkų bandymą atrėmė, tačiau „Stumbro B“ puolėjas pirmasis suskubo prie atšokusio kamuolio ir išplėšė pergalę kauniečiams.

Kitas rungtynes „Banga“ žais penktadienį, rugsėjo 29 dieną, 19 valandą, Gargždų miesto stadione su Kėdainių „Nevėžiu“.

Iš protokolo. Stumbras B (Kaunas) – Banga (Gargždai) 2:1 (0:0).

NFA stadionas, 140 žiūrovų. Teisėjas – J. Mačikunytė.

Įvarčiai: 67 min. K. M.Sekgota, 83 min. E. Kassi (Stumbras B); 57 min. R. Krušnauskas (Banga).

„Bangos“ sudėtis: T. Norbutas, D. Padaigis, E. Bračkus, K. Gnedojus, M. Gudauskas, D. Lukošius, A. Butkus, K. Urbaitis, Sim. Urbys, Š. Skulskis, R. Krušnauskas. Atsargoje liko: D. Španceris, A. Bačanskis, P. Lotužys, G. Samsonik, J. Skuodas, Sig. Urbys, N. Žebrauskas.