Gargždų sporto mokyklos sunkiaatlečiai nelinkę pralaimėti

(6 balsai)
Lijana Jakaitė su savo treneriu Edvardu Šaukliu. Gargždų sporto mokyklos nuotr. Lijana Jakaitė su savo treneriu Edvardu Šaukliu. Gargždų sporto mokyklos nuotr.

Lapkričio 24–25 d. Panevėžyje vyko Panevėžio regiono sunkiosios atletikos varžybos, kuriose dalyvavo sportininkai iš Marijampolės, Alytaus, Vilniaus, Anykščių, Rokiškio, Šiaulių, Panevėžio ir Gargždų. Susirinko 70 dalyvių.

Kaip visada pasiekimais stebino gargždiškiai. Svorio kategorijoje iki 40 kg laimėjo Nojus Brazdeikis, kuriam tik 10 metų, bet jis nugalėjo gerokai vyresnius varžovus. Pačioje sunkiausioje svorio kategorijoje nugalėjo šešiolikmetis Karolis Stonkus, varžybas užbaigęs įspūdingais rezultatais: rovime – 122 kg, stūmimo veiksme – 165 kg. Svorio kategorijoje iki 62 kg 3 vietą iškovojo Vilius Norkus. Minėti vaikinai – Gargždų sporto mokyklos auklėtiniai.

Tarp merginų kaip visada džiugina Lijana Jakaitė, svorio kategorijoje iki 69 kg iškovojusi 1 vietą ir pagerinusi Lietuvos rekordą rovimo veiksme – 82 kg. Svorio kategorijoje +69 kg pirma buvo ir Gabrielė Čeliauskaitė (Gargždų sporto centro auklėtinės).

Sunkiaatlečiai metų pabaigoje dar dalyvaus Anykščiuose vykstančiose „Aukštaitijos taurės“ varžybose. Pasak trenerio Edvardo Šauklio, „kuo daugiau dalyvaujama varžybose, tuo labiau įgyjama varžybų patirties, didesnis stimulas nepraleidinėti treniruočių, sąžiningai vykdyti planus bei siekti užsibrėžtų tikslų.“