Rajono sportininkės – tarptautinio rankų lenkimo turnyro nugalėtojos ir prizininkės

Rajono rankų lenkikės. Dalyvių nuotr. Rajono rankų lenkikės. Dalyvių nuotr.

Gruodžio 9 dieną Vilniuje vyko tarptautinis rankų lenkimo turnyras „Vilniaus taurė 2017“. Lietuvos rankų lenkikai komandinėje įskaitoje iškovojo 1-ąją vietą.

Turnyre taip pat dalyvavo sportininkai iš Latvijos ir Kazachstano. Latvijos atstovai komandinėje įskaitoje liko antri, Kazachstano sportininkai – treti. Prie Lietuvos komandos pergalės prisidėjo ir trys Klaipėdos rajono sportininkės.

Inga Rimkuvienė kaire ir dešine rankomis svorio kategorijoje iki 70 kg tapo nugalėtoja. Gabija Genčaitė (svorio kategorijoje iki 60 kg) abiem rankomis iškovojo sidabro medalius. Rūta Jančauskaitė (+70 kg) kaire ranka iškovojo antrąją vietą.

Sportininkės dėkoja už finansinę paramą Klaipėdos rajono savivaldybės sporto centro direktoriui Vaidui Liutikui ir Klaipėdos rajono savivaldybės administracijos direktoriui Sigitui Karbauskui.