Tinklinio turnyre Gargžduose triumfavo Šiaulių ir Kaliningrado komandos

Sporto centro nuotr. Sporto centro nuotr.

Penktadienį Gargžduose vyko tradicinis tinklinio turnyras Klaipėdos rajono savivaldybės mero taurei laimėti. Turnyre dalyvavo Šiaulių, Kaišiadorių, Rietavo, Mažeikių, Jonavos, Panevėžio, Klaipėdos, Kaliningrado ir Gargždų komandos, iš viso – 16 (8 vyrų ir 8 moterų).

Varžybos vyko keturiose sporto salėse. Moterys žaidė „Kranto“ pagrindinės mokyklos ir „Minijos“ progimnazijos sporto salėse, vyrai – Sporto centro ir Policijos sporto salėse.

Tiek vyrų, tiek moterų komandos buvo suskirstytos į du pogrupius po 4 komandas. Pirmas dvi vietas pogrupiuose užėmusios komandos susitiko pusfinaliuose.

Šiame turnyre nepasisekė abiem „Gargždų SC“ moterų komandoms. „Gargždų SC mėgėjos“ grupės varžybose iškovojusios vieną pergalę ir patyrusios du pralaimėjimus grupėje užėmė trečią vietą, o kita „Gargždų SC“ moterų komanda grupės varžybose pralaimėjo visas varžybas ir savo pogrupyje liko ketvirta. Vyrų varžybose „Gargždų SC“ vyrų komandoms sekėsi skirtingai. „Gargždų SC 1“ pogrupyje užėmė pirmą vietą ir užtikrintai žengė į pusfinalį. Tuo tarpu „Gargždų SC 2“ komandai grupės varžybose pergalių iškovoti nepavyko.

Pusfinalių rezultatai:

I pusfinalis (vyrai) Šiaulių „Yvas“ 2:0 Kauno „Vitameda“;

II pusfinalis (vyrai) „Gargždų SC“ 2:0 Klaipėdos „Baldai“;

I pusfinalis (moterys) Panevėžys 2:0 Šiaulių „Artiliux“;

II pusfinalis (moterys) Kaliningradas 2:0 Kaišiadorių „La Vita Volley“.

Pasibaigus pusfinalio varžyboms paaiškėjo varžybų finalininkai. „Gargždų SC“ tinklininkai pusfinalyje nugalėję Klaipėdos „Baldai“ ekipą finale susitiko su Šiaulių „Yvas“. Visgi, atkakliai vykusiose varžybose rezultatu 0:2 teko pripažinti svečių pranašumą. Moterų finale Kaliningrado tinklininkės 2:0 įveikė Panevėžio komandą.

Finalinių varžybų rezultatai:

Varžybos dėl I vietos (moterys) Kaliningradas 2:0 Panevėžys;

Varžybos dėl I vietos (vyrai) „Gargždų SC“ 0:2 Šiaulių „Yvas;

Varžybos dėl III vietos (moterys) Šiaulių „Artiliux“ 1:2 Kaišiadorių „La Vita Volley“;

Varžybos dėl IIII vietos (vyrai) Kauno „Vitameda“ 2:0 Klaipėdos „Baldai“.

Po varžybų buvo apdovanoti geriausi komandų žaidėjai. Moterų varžybose geriausių žaidėjų prizą gavo Vaida Liubauskaitė (Šiaulių „Artiliux“ ), Indrė Gulbinienė („La Vita Volley“), Julija Stankevičiūtė (Panevėžys) ir Eugenija Piragova (Kaliningradas). Vyrų varžybose geriausiais pripažinti: Žydrūnas Vaičiakas ( Klaipėdos „Baldai“), Šarūnas Baziulis (Šiaulių „Yvas“), Artūras Mickevičius (Kauno „Vitameda“) ir Arvydas Tamošauskis („Gargždų SC“).