Gargždų „Ledžinga-2“ nusileido uostamiesčio ekipai

J. Blagnio nuotr. J. Blagnio nuotr.

Vakar, kovo 5 d., Klaipėdos „Akropolio“ ledo arenoje vyko „Žemaitijos ledo“ didžiosios taurės varžybos. Dėl pergalės varžėsi Gargždų „Ledžinga-2“ ir Klaipėdos „Klaipėda HC Junior“. Šįkart gargždiškiams teko pripažinti uostamiesčio komandos pranašumą, rungtynės pralaimėtos dviejų įvarčių persvara.

„Klaipėda HC Junior“ laimėjo rezultatu 10:8 (6:3; 3:2; 1:3). Aikštės šeimininkai jau varžybų pradžioje demonstravo pranašumą ir po pirmo kėlinio pirmavo 3 įvarčiais. Komanda atsitiesti gargždiškiams neleido ir antro kėlinio metu. „Ledžinga-2“ kovą pralaimėjo vos vienu įvarčiu. Ir nors trečiajame kėlinyje „Ledžinga-2“ ekipa pelnytais įvarčiais lenkė klaipėdiečius, to nepakako, kad rungtynės baigtųsi sėkmingai Gargždų naudai.

Varžybose gargždiškių vartus gynė Andrejus Šutovas. Grėsmingiausias varžovų vartams buvo Andrejs Savičevs, Gargždų komandai pelnęs 3 įvarčius, du įvarčius pridėjo Artūr Sapožnikov, po vieną į varžovų vartus nuskraidino Arnas Timošenko, Roman Šalajev bei Deividas Matula.

Nors varžybos susiklostė nesėkmingai, „Ledžinga-2“ su 18 taškų išlieka turnyrinės lentelės lyderiais. Kitas varžybas gargždiškiai kovo 19 d. 21 val. žais su Klaipėdos „Baltija“.