Atkrintamųjų varžybų ciklą pergalingai pradėjo „Gargždų SC“ krepšininkai

Asociatyvi Sporto centro nuotr. Asociatyvi Sporto centro nuotr.

Pergalę Regionų krepšinio lygos atkrintamosiose varžybose iškovojo „Gargždų SC“ krepšininkai, kurie vakar namuose rezultatu 105:73 (28:21; 31:17; 19:24; 27:11) pranoko Marijampolės „Sūduva-Mantinga-2“ ekipą. Serijoje iki dviejų pergalių gargždiškiai pirmauja 1:0.

Nuo pat dvikovos pradžios Gargždų komanda diktavo savo sąlygas. Pirmąjį kėlinį aktyviai rungtyniavę gargždiškiai antrajame įjungė dar aukštesnę pavarą ir pasibaigus pirmajai rungtynių pusei jie turėjo saugų 21 taško pranašumą.

Po didžiosios pertraukos „Gargždų SC“ krepšininkai atsipalaidavo ir leido šiek tiek priartėti varžovams, tačiau paskutiniame ketvirtyje vėl spurtavę gargždiškiai padidino persvarą ir šventė užtikrintą pergalę.

Progą pasireikšti šiose varžybose gavo visi Gargždų komandos žaidėjai. Labiausiai „Gargždų SC“ gretose išsiskyrė Aidas Viršilas surinkęs 19 taškų (5/6 tritaškiai., 6 rezultatyvūs perdavimai ir 25 naudingumo balai). Arvydas Kačinas pridėjo 13 taškų, po 11 pelnė Vaidotas Pečiukas ir Gvidas Galinauskas, 10 taškų – Martyno Šepučio sąskaitoje.

Kita šių komandų dvikova vyks šį šeštadienį Marijampolėje.