Draugiškose rungtynėse įveiktas „Tauras“

Asociatyvi FK ,,Banga" nuotr. Asociatyvi FK ,,Banga" nuotr.

Šiandien Marijampolėje „Banga“ žaidė pirmąsias 2014 metų draugiškas rungtynes. Mūsų komanda 3:0 įveikė Tauragės „Taurą“.

Rezultatas. Banga (Gargždai) - Tauras (Tauragė) 3:0 (1:0). Įvarčiai: 33' A. Staponka; 68' A.Marcinkevičius; 73' E.Drąsutis (Banga).

„Bangos“ sudėtis: Peržiūroje esantis žaidėjas (58' I.Driomovas), M.Gudauskas (46' O.Savin), K.Urbaitis (46' M.Bitinas), D.Padaigis, A.Stezhka (46' Peržiūroje esantis žaidėjas), E.Grigaitis (46' E.Drąsutis), A.Butkus, M.Khablov (46' A.Juchno), A.Dolzhenko, A.Russkikh, A.Staponka (46' A.Marcinkevičius).

Pirmajam kėliniui artėjant link pabaigos po E.Grigaičio perdavimo iš aikštės krašto A.Staponka galva nukreipė kamuolį į vartų tinklą. Antrajame kėlinyje „Banga“ padidino savo persvarą - 68 minutę po A.Dolzhenko perdavimo pasižymėjo A.Marcinkevičius, o 73 minutę gražiu tolimu smūgiu E.Drąsutis padidino rezultatą iki 3:0.

Prieš šias rungtynes pasipildė bandomų žaidėjų gretos. Šeštadienį į peržiūrą atvyko ukrainietis Maksym Khablov (Максим Хаблов). 26 metų saugas pastaruoju metu atstovavo Ukrainos II lygos Sverdlovsko „Shakhtar“, o prieš tai rungtyniavo tos pačios lygos Chersono „Krystal“. 2012 metais M.Khablov rungtyniavo Ukrainos I lygos Kirovogrado „Zvezda“, kurio treneriu dirbo šiuo metu „Bangai“ vadovaujantis Maksim Tiščenko.

Taip pat rungtynėse dalyvavo du peržiūroje esantys Lietuvos futbolininkai.

Kitas draugiškas rungtynes „Banga“ žais ketvirtadienį, sausio 30 dieną, 14 valandą Klaipėdoje su „Klaipėdos Granitu“. Tiesa, jei sulauktume gausaus sniego, rungtynės gali būti perkeltos į Gargždus.