Finišavo Klaipėdos rajono veteranų krepšinio pirmenybės

Nugalėtojai. Sporto centro nuotr. Nugalėtojai. Sporto centro nuotr.

Baigėsi 2018 metų Klaipėdos rajono veteranų krepšinio pirmenybės, kuriose šiemet dalyvavo keturios komandos. Varžybos vyko dviejų ratų sistema ir jose dalyvauti galėjo ne jaunesni kaip keturiasdešimt metų sulaukę žaidėjai.

Grupės varžybose 1 ir 2 vietas laimėjusios komandos pateko į finalą, o 3 ir 4 vietas užėmusios komandos rungtyniavo mažajame finale.

Į finalą pateko „Gintaro baldai“ (vad. Aidas Kurakinas) ir „Stumbras“ (vad. Romas Eringis), o į mažąjį finalą – „Ąžuolas“ (vad. Vilma Baltuonienė) su „Radio šou“ (vad. R. Mikalauskas).

Pirmieji į dvikovą stojo „Ąžuolo“ ir „Radio šou“ krepšininkai. Per pirmuosius du kėlinius geriau už varžovus rungtyniavę „Ąžuolo“ krepšininkai susikrovė saugią persvarą, ją išlaikė iki varžybų pabaigos ir šventė pergalę rezultatu 77:68 (18:10; 18:13; 23:23; 18:22).

Akistatoje dėl pirmosios vietos lygi kova vyko tik du kėlinius. Antroje rungtynių pusėje Lietuvos veteranų čempionai – „Gintaro baldų“ krepšininkai – perėmė iniciatyvą į savo rankas, atitrūko nuo varžovų ir šventė užtikrintą pergalę rezultatu 101:68 (25:22; 13:25; 10:28; 20:26).

„Gintaro baldų“ komandoje žaidė: A. Laumenis, S. Juknius, A. Afanasjevas, Ž. Soroka, E. Butvytas, G. Dirkstys, D. Kurmis, R. Norbutas, R. Antužis, A. Mineikis, A. Radinis, T. Rinkevičius, G. Žiobakas ir treneris A. Kurakinas. Komanda nugalėtoja ir prizininkės buvo apdovanotos taurėmis, o žaidėjai – medaliais.