Savaitgalį „Gargždų pramogos SC“ futbolininkai skynė pergales

Futsal.lt nuotr. Futsal.lt nuotr.

Savaitgalį „Gargždų pramogos SC“ šventė dvi pergales. Šeštadienį Mažeikiuose startavo XIII-asis Betsafe Futsal A lygos turas. Vietos VIP komanda priėmė „Gargždų pramogos SC“ ekipą ir jai pralaimėjo rezultatu 1:4. LFF Futsal taurės turnyre sekmadienį buvo sužaistas pirmasis ketvirtfinalio susitikimas tarp Kybartų „Sveikatos“ ir „Gargždų pramogos SC“. Po atkaklios kovos pergalę rezultatu 12:9 (2:4) šventė Gargždų futbolininkai.

Norėjo pasiekti revanšą

Pirmąsias tarpusavio rungtynes Gargždų komanda prieš Mažeikių VIP ekipą taip pat buvo laimėjusi rezultatu 4:1, todėl mažeikiškiai šeštadienį norėjo pasiekti revanšą. Iš pradžių atrodė, kad jiems tai gali pavykti, kadangi būtent VIP klubas pirmasis pelnė įvartį, kai 12 minutę pasižymėjo Arūnas Šteinas.

Po dviejų minučių lygybę atstatė D. Zubauskas. Po pertraukos, 28 minutę, M. Perepliotovas išvedė gargždiškius į prieki, o 34 minutę antrą kartą pasižymėjęs D. Zubauskas padvigubino pranašumą.

Rungtynių pabaigoje gargždiškiai prasižengė šeštą kartą ir šeimininkai turėjo puikią progą rezultatą sušvelninti, tačiau A. Šteino smūgis nuo 10 metrų žymos buvo netikslus – gargždiškių vartininkas M. Draukšas atrėmė į vartus skriejusi kamuolį, o paskutinėmis sekundėmis pergalę įtvirtino A. Bačanskis (1:4).

Rezultatas:

Mažeikių VIP 1:4 „Gargždų pramogos SC“

12’ [1:0] Arūnas Šteinas

13’ [1:1] Darius Zubauskas

28’ [1:2] Mantas Perepliotovas

34’ [1:3] Darius Zubauskas

40’ [1:4] Algimantas Bačanskis

Iškovojo teisę žaisti pusfinalyje

Po šių varžybų „Gargždų pramogos SC“ žaidėjams atgauti jėgas nebuvo laiko. Jau sekmadienį laukė išvyka į Kybartus, kur gargždiškiai žaidė taurės ketvirtfinalio rungtynes.

Tikra įvarčių fiesta tapusias rungtynes geriau pradėjo Gargždų ekipa, kuri po pirmojo kėlinio pirmavo rezultatu 4:2.

Vos per keletą antrojo kėlinio minučių „Sveikata“ rezultatą išlygino, tačiau čia pat vėl dviejų įvarčių persvarą įgijo „Gargždų pramogos SC“ komanda.

Kybartų miesto futbolininkai savų sirgalių akivaizdoje pasiduoti net negalvojo ir likus žaisti 10 minučių net buvo priekyje rezultatu 7:6.

Vis tik, tada „Pramogos SC“ įjungė aukštesnę pavarą, pelnė 4 įvarčius iš eilės ir pergalės varžovams nebeatidavė. Rungtynės baigėsi rezultatu 12:9.

Gargždų komandai net 5 įvarčius įmušė Valdas Pocevičius, 2 pridėjo Erikas Vainoras, po kartą pasižymėjo Tomas Tamošauskas, Mantas Perepliotovas, Algimantas Bačanskis, Mindaugas Jonelys ir Martynas Draukšas

„Sveikatos“ gretose 4 įvarčius įmušė Gintaras Čibirka, Tomas Krakauskas ir Deividas Karpavičius pridėjo po 2 tikslius smūgius, o kartą pasižymėjo Artūras Pečiulis.