Kovo 11 d. visa Lietuva švenčia vieną svarbiausių jos istorijos datų – Nepriklausomybės atkūrimo dieną. O Kovo 8 dieną visos moterys – Tarptautinę moterų solidarumo dieną.
Ta proga kovo 7 dieną organizuotas Gargždų sporto mokyklos tinklinio grupės mergaičių ir jų mamų tinklinio turnyras.
Varžybų pradžioje ugdytines, jų mokytoją Jolantą Žukauskienę bei mergaičių mamas, sveikino ir sportinės sėkmės linkėjo Gargždų sporto mokyklos direktorius Antanas Blinstrubas. Direktorius taip pat džiaugėsi naujais ugdytinių sportiniais kostiumais, kurie buvo nupirkti Sporto mokyklos ir UAB „Gargždų geležinkelis“ lėšomis.
Į turnyrą rinkosi: „SigDei“, „Sesės“, „Susivėlusios princesės“, „Vyšnios“, „Ugnis ir Meilė“, Smiltės ir Viktorijos komandos. Mokytojai Jolantai varžybas vykdyti padėjo Gargždų „Minijos“ progimnazijos 7b klasės mokiniai Lukas Jocys ir Robertas Puidokas.
Tinklinio aikštelėje netrūko sportinio azarto, bei „Mama!“ arba dukros vardo šūksnių. Kurių mamos negalėjo dalyvauti varžybose, komanda buvo sudaryta iš dviejų tinklinio grupės mergaičių.
Sužaidus „rato“ sistema dvejuose pogrupiuose, dėl trečios vietos susitiko sesių Rusnės ir Liepos Lukauskaičių ir Deimos Šliuožaitės bei jos mamos Sigitos komandos. Bronzos medaliais pasipuošė „MigDei“ komanda.
Tikros finalinės varžybos vyko dėl aukso medalių. Į kovą stojo Austėja Vyšniauskaitė ir jos mama Alina prieš Mildos Kvekšaitės ir Ugnės Giaštautaitės komandą. Sidabro medaliai ir antros vietos taurė įteikta „Ugnies ir Meilės“ komandai. O čempionių himnas skambėjo ir nugalėtojų taurė atiteko „Vyšnių“ komandai.
Po varžybų mergaitės sveikino savo mamas ir mokytoją Jolantą su Kovo 8-ąja, smaguriavo picą, aptarinėjo varžybų rezultatus.
Sporto mokyklos nuotraukos:
Paveikslėlių galerija
https://mano-gargzdai.lt/component/k2/item/16435-vyko-gargzd-sporto-mokyklos-ugdytini-ir-j-mam-tinklinio-turnyras#sigProGalleria39014df1c7
Susiję įrašai (pagal žymę)
-
Šiaulių tinklininkai žengė į Latvijos–Lietuvos lygos finalą, gargždiškiams prireiks lemiamo mačo
25 balandžio 14, Pirmadienis 16:24 Paskelbtas Sportas
-
Gargždų ir Šiaulių tinklininkai žengė pirmąjį žingsnį link Latvijos-Lietuvos lygos finalo
25 balandžio 11, Penktadienis 15:18 Paskelbtas Sportas
-
Gargždų „Amber Volley“ tinklininkai nutraukė šiauliečių pergalių seriją ir apgynė Lietuvos čempionų titulą
25 balandžio 07, Pirmadienis 11:17 Paskelbtas Sportas
-
Šiaulių ir Gargždų tinklininkai iš Latvijos parsivežė po dvi pergales
25 vasario 12, Trečiadienis 11:06 Paskelbtas Sportas
-
Lietuvos tinklinio čempionai naujuosius metus pradėjo dvejomis pergalėmis
25 sausio 07, Antradienis 16:11 Paskelbtas Sportas
Palikite komentarą
Reklamos
Dabar svetainėje 493 svečiai (-ių) ir narių nėra