Lietuvos futbolo federacija šiais metais organizuoja geriausių LFF Pirmos lygos mėnesių futbolininkų rinkimus. Rinkimuose dalyvauja visų Pirmos lygos klubų bei žiniasklaidos atstovai, pateikę po tris, jų manymu, vertus pažymėti kandidatus.
Už pirmą vietą buvo skiriami 5 balai, už antrą vietą – 3 balai, už trečią vietą skiriamas 1 balas. Pastaba: už savo komandos žaidėjus balsuoti nebuvo galima.
Birželio mėnesio apklausoje daugiausiai balsų surinko ir gana ryškiai artimiausius persekiotojus aplenkė Gargždų „Bangos" atakų lyderis Algimantas Bačanskis.
Algimantui ypač įsimintinas buvo birželio 22-osios vakaras, kuomet jis sugebėjo „įsūdyti“ į „Jonavos“ vartus net 5 įvarčius. Antras apklausoje – vienas iš „Vilniaus“ ekipos „vedlių“ Ignas Kružikas, trečias – stabilumą demonstruojantis Evaldas Kugys („Nevėžis“).
1. Algimantas Bačanskis („Banga“) – 34 balai
2. Ignas Kružikas („Vilnius“) – 19 balų
3. Evaldas Kugys („Nevėžis“) – 16 balų
Artimiausiu metu geriausio birželio mėnesio žaidėjo prizas pasieks šeimininką.
Susiję įrašai (pagal žymę)
-
Sekmadienį Marijampolėje „Banga“ 1:2 pralaimėjo „Sūduvai“
25 rugpjūčio 18, Pirmadienis 11:42 Paskelbtas Sportas
-
Patirtas pralaimėjimas „Banga“ 0:1 „Hegelmann“
25 rugpjūčio 14, Ketvirtadienis 12:07 Paskelbtas Sportas
-
Pergalingas sugrįžimas į A lygą
25 rugpjūčio 05, Antradienis 16:07 Paskelbtas Sportas
-
Antrą kartą „Banga“ pralaimėjo norvegų klubui
25 rugpjūčio 01, Penktadienis 07:30 Paskelbtas Sportas
-
Skaudi nesėkmė Norvegijoje
25 liepos 25, Penktadienis 10:34 Paskelbtas Sportas
Palikite komentarą
Reklamos
Dabar svetainėje 299 svečiai (-ių) ir narių nėra