Rajono baidarininkai – pasaulio veteranų čempionato prizininkai

(1 balsas)
Sporto klubo „Sportuok su Sigitu“ nuotr. Sporto klubo „Sportuok su Sigitu“ nuotr.

Rugpjūčio 28–30 dienomis Szegede (Vengrija) kepinant 34 laipsnių karščiui vyko pasaulio baidarių ir kanojų irklavimo meistrų (veteranų) čempionatas.

Lietuvai šiame čempionate atstovavo sporto klubo „Sportuok su Sigitu“ nariai, kurie iškovojo 1 aukso, 6 sidabro ir 1 bronzos apdovanojimą, iš kurių 2 sidabro ir 1 bronzos atiteko Klaipėdos rajono baidarininkams.

Tarp viso pasaulio moterų, kurių amžius 55–59 metai, Gargžduose gyvenanti Aida Vilimienė vienviečių baidarių 500 ir 200 metrų nuotolių lenktynėse iškovojo sidabro apdovanojimus, auksas atiteko Rusijos atstovei.

Sporto klubo „Sportuok su Sigitu“ nuotr.

Keturviečių baidarių lenktynėse Lietuvai atstovavo Kanadoje gyvenantis prancūzas Alain Biulard, vilnietis Jonas Ragauskas bei Sigitas Bulovas ir Verner Šermokas, kurie tarp 50–54 metų amžiaus vyrų, 200 metrų rungtyje, po atkaklios kovos užėmė trečią vietą. Pirmi – slovakai, antri – Vengrijos atstovai.

Tarp 26 dalyvavusių vyrų, kurių amžius 55–59 metai, 1000 metrų nuotolio lenktynėse Sigitas Bulovas užėmė 4-ą vietą. Nugalėjo Vokietijos atstovas, antras – Vengrijos, o trečias – Ukrainos. Dviviečių baidarių lenktynėse Sigitas Bulovas irkluodamas poroje su klaipėdiečiu Verneriu Šermoku 1000 metrų rungtyje finišo liniją kirto taip pat 4-ti, o 200 metrų nuotolyje užėmė 6-tą vietą.