L. Mikalausko rekordu pažymėtame susitikime „Gargždai“ įveikė „Delikatesą“

(1 balsas)
L. Šilkaičio/NKL.lt nuotr. L. Šilkaičio/NKL.lt nuotr.

Nacionalinės krepšinio lygos („VIKINGLOTTO-NKL“) pirmenybėse Gargždų „Gargždai“ (6-8) namuose šventė pergalę 79:68 (16:14, 25:19, 14:17, 24:18) prieš Joniškio „Delikateso“ (6-8) krepšininkus.

Susitikime asmeninį atkovotų kamuolių rekordą pagerino Laurynas Mikalauskas, sugriebęs net 19 atšokusių kamuolių, iš kurių 6 – puolime. Ankstesnis L. Mikalausko rekordas buvo 16 atkovotų kamuolių.

Iki ilgosios pertraukos likus žaisti minutę ir 20 sekundžių komandas skyrė tik taškas (34:33), tačiau tuomet Tadas Poška pataikė iš toli, Deividas Anužis pridėjo baudos metimą bei tritaškį ir šeimininkai, laimėję atkarpą 7:0, prieš antrąją rungtynių pusę turėjo 8 taškų pranašumą (41:33).

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 4 minutes ir 48 sekundes L. Mikalauskas sumetė baudos metimus, joniškiečiai suklydo, D. Anužis smeigė tritaškį, Laurynas Lučinskas pridėjo dvitaškį ir, laimėję dar vieną atkarpą 7:0, įgijo 13 taškų pranašumą (69:56).

Per likusį rungtynių laiką „Delikatesas“ nesugebėjo grėsmingiau priartėti ir „Gargždai“ šventė pergalę savų žiūrovų akivaizdoje.

Po šio susitikimo abi komandos dalijasi 8–9 vietomis turnyrinėje lentelėje.

„Gargždai“: Deividas Anužis 21 (9 rez. perd.), Tadas Poška ir Laurynas Lučinskas (10 atk. kam.) po 16, Laurynas Mikalauskas 11 (26 naud. bal., 19 atk. kam.).

„Delikatesas“: Aistis Pilauskas 15 (7 rez. perd., 7 atk. kam.), Rokas Ulvydas 12, Andrius Globys 10 (16 atk. kam.).