Suaugusieji ir veteranai išbandė jėgas stalo teniso varžybose

Sporto centro nuotr. Sporto centro nuotr.

Žiemišką sekmadienio rytą Policijos sporto salėje rinkosi stalo tenisininkai – vyko atviros Klaipėdos rajono suaugusių (iki 50 metų) ir veteranų (nuo 50 metų) stalo teniso varžybos. Išbandyti rankos miklumą panoro 20 dalyvių (8 suaugusieji ir 12 veteranų).

Suaugusių grupės varžybos vyko rato sistema, kur dalyviai pagal iškovotų pergalių skaičių išsiaiškino galutines vietas. III vietą (5 perg. ir 2 pralaim.) iškovojo Audrius Kazlauskas, II vieta (6 perg. ir 1 pralaim.) atiteko Rolandui Šlušniui, o nugalėtoju tapo daugkartinis rajono varžybų nugalėtojas, nepatyręs nei vieno pralaimėjimo, Gintaras Jokubaitis (7 perg.).

Veteranai rungtyniavo dviejuose pogrupiuose, iš kurių 3 pajėgiausi žaidėjai pateko į finalinį etapą. Jame po įnirtingų kovų paaiškėjo nugalėtojai ir prizininkai. 3 vietą iškovojo Steponas Uselis, II vieta džiaugėsi Kazys Stankus, o čempiono taurė keliavo į Arvydo Venslausko rankas.