Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos (KPONTV) ir Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą dėl nepilnamečio narkotinių medžiagų platintojo veiklos.
2019 m. gegužės mėn. Klaipėdoje, prie vieno Taikos pr. esančio daugiabučio namo, policijos pareigūnai sulaikė penkiolikmetį. Asmens apžiūros metu šio vaikino kišenėse rasta daugiau kaip 10 g narkotinės medžiagos – kanapių.
Jaunuolis baudžiamosios atsakomybės išvengė dėl savo amžiaus – pagal Lietuvos Respublikos baudžiamąjį kodeksą už šio pobūdžio nusikalstamas veikas atsako asmuo, kuriam iki nusikaltimo ar baudžiamojo nusižengimo padarymo buvo suėję šešiolika metų. Jaunasis kvaišalų mėgėjas perduotas tėvams.
Tęsiant operaciją tą pačią dieną Statybininkų pr. buvo sulaikyti trys (17–18 m. amžiaus) vaikinai bei viena (16 m. amžiaus) mergina. Atlikus asmens kratas, pas vieną iš vaikinų taipogi rasta kanapių.
Tyrimo metu uostamiesčio KPONTV pareigūnai nustatė, kad narkotines medžiagas savo bendraamžiams platino Statybininkų pr. gyvenantis septyniolikmetis. Atlikus kratą įtariamojo gyvenamojoje vietoje rasta apie 80 g narkotinės medžiagos – kanapių.
Jaunajam narkotikų prekeiviui pareikšti kaltinimai dėl narkotinių medžiagų platinimo bei narkotinių medžiagų platinimo nepilnamečiams.
Už narkotinių ar psichotropinių medžiagų platinimą baudžiama laisvės atėmimu nuo 2 iki 8 metų.
Už narkotinių ar psichotropinių medžiagų platinimą nepilnamečiams baudžiama laisvės atėmimu nuo 3 iki 12 metų.
Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Konstitucijos 31 str., asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.
Susiję įrašai (pagal žymę)
-
Gegužės 28-osios kriminalinė Klaipėdos AVPK suvestinė
25 gegužės 29, Ketvirtadienis 16:39 Paskelbtas Nusikaltimai ir Nelaimės
-
Ieškomas be žinios dingęs nepilnametis Gabrielius
25 gegužės 16, Penktadienis 14:03 Paskelbtas Nusikaltimai ir Nelaimės
-
Sulaikytas pajūrio pareigūnas, disponavęs dideliu kiekiu narkotinių medžiagų
25 gegužės 13, Antradienis 11:06 Paskelbtas Nusikaltimai ir Nelaimės
-
Klaipėdos rajono pareigūnai operatyviai išaiškino kelias vagystes – pavogtas lauko kepsnines savininkai atgaus iki vasaros sezono pradžios
25 gegužės 09, Penktadienis 13:25 Paskelbtas Nusikaltimai ir Nelaimės
-
Tarnybinių Klaipėdos apskrities VPK šunų mokymai virto dviem ikiteisminiais tyrimais
25 gegužės 08, Ketvirtadienis 11:24 Paskelbtas Nusikaltimai ir Nelaimės
Palikite komentarą
Reklamos
Dabar svetainėje 501 svečiai (-ių) ir narių nėra