Sezono startas Gargžduose – sėkmingas

,,Bangos" ir ,,Trakų" rungtynes stebėjo 400 žiūrovų. ,,Banga" nuotr. ,,Bangos" ir ,,Trakų" rungtynes stebėjo 400 žiūrovų. ,,Banga" nuotr.

Šeštadienį 16 valandą Gargždų miesto stadione „Banga“ dvikova su „Trakais“ pradėjo futbolo sezoną Gargžduose. A lygos debiutantus antrojo turo varžybose gargždiškiai įveikė rezultatu 1:0.

Pergalingą įvartį penkioliktąją rungtynių minutę pelnė Aurelijus Staponka.

Nors varžovams iš Trakų ir priklausė kamuolio kontrolė, susikurti sėkmingų atakų svečiams nepavyko.

Pavojingiausias epizodas prie „Bangos“ komandos vartų – Povilo Krasnovskio bandymas perduoti kamuolį atakos smaigalyje buvusiam Dzimtry Koub.

Tiesa, antrajame kėlinyje Aurelijus Staponka taip pat turėjo dvi puikias progas padidinti pranašumą.

„Bangos“ fanai gali pasidžiaugti pirmąja vieta A lygos turnyrinėje lentelėje.

Tiesa, dėl stipraus vėjo, neišvengta nesklandumų. 20 minutę vėjas į aikštę atnešė prekybinę palapinę, tačiau ,,Bangos" fanai greitai pašalino netikėtą kliūtį.

Prekybinė palapinė - Gargždų futbolo aikštėje. Juliaus Gerdausko ir Monikos Sutkutės nuotraukos: