Sporto mokyklos ugdytiniai dalyvavo stalo teniso varžybose

Kristupas Elvikis, Brilita Jurevičiūtė, Vilius Šunokas, Gerda Holverda, Mangirdas Jonikas, Augustinas Mockus. Gargždų sporto mokyklos nuotr. Kristupas Elvikis, Brilita Jurevičiūtė, Vilius Šunokas, Gerda Holverda, Mangirdas Jonikas, Augustinas Mockus. Gargždų sporto mokyklos nuotr.

Sausio 18 dieną Dovilų pagrindinėje mokykloje įvyko Gargždų sporto mokyklos ugdytinių antrasis stalo teniso varžybų etapas.

Jame dalyvavo 38 mokiniai iš Dovilų bei Gargždų. Mokiniai pagal praėjusio etapo rezultatus buvo suskirstyti į dvi pajėgumo grupes. Pažengusiųjų grupėje trečiąją vietą iškovojo Vilius Šunokas (treneris F. Žemgulys), antroji vieta atiteko Kristupui Elvikiui (treneris T. Kojelis), o čempione tapo Brilita Jurevičiūtė (treneris T. Kojelis).

Pradedančiųjų grupėje trečioji vieta atiteko Augustinui Mockui (treneris F. Žemgulys), antroji vieta – Gerdai Holverdai (treneris T. Kojelis); čempionu tapo Mangirdas Jonikas (trenerė A. Rasimavičienė).

Šie turnyrai mokiniams yra puikus pasiruošimas prieš artėjančias Lietuvos mokyklų žaidynių stalo teniso varžybas.