• JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 853

"Banga" sutriuškino tauragiškius

(7 balsai)

IMG 2221

Šeštadienio vakaras gargždiškiams buvo ypač sėkmingas - centriniame miesto stadione Gargždų "Banga" nugalėjo Tauragės "Taurą" įspūdingu rezultatu- 5:0.

Pirmasis įvartis į priešininkų vartus skriejo priešinikams dar nespėjus apšilti, 10min. jį pelnė M.Kura, o antras buvo penlytas G.Kulbio 23-ąją kėlinio minutę. Nors priešininkai įnirtingai gynėsi, tačiau sėkmės pritrūko. Tauragiškių komanda antrame kėlinyje buvo galutinai palaužta: 57min. A. Ankudinovas iš "Tauro" už pavojingą žaidimą pelnė raudoną kortelę.

Antrame kėlinyje dar du įvarčius pelnė gargždiškių komandos sėkmės simbolis  - A.Staponka ir vieną įmušė T. Chargeishvili.

"Bangos" startinė sudėtis šiandienos rungtynėse: R. Bogužas, M. Gudauskas, Ž. Banys, M. Dūda, R. Borusas, T.Chargeishvili, Bedoidze, Grigaitis,M. Kura, G.Kulbis, A.Staponka.