„Banga“ sostinėje įveikė „Riterius“

VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr. VšĮ „Gargždų futbolas“ nuotr.

Sekmadienį Vilniuje „Banga“ po įspūdingo Pauliaus Lotužio smūgio 1:0 įveikė „Riterius“.

Dvikovos pradžioje komandos apsikeitė tolimais smūgiais. „Riterių“ vartams grasino S. Yoshikawa ir J. Kasparavičius, o I. Driomovą bandė gąsdinti A. Levšin. Vienintelis kartas pirmajame kėlinyje, kai vartininkams teko rimtai padirbėti, nutiko 37 minutę – tolimą R. Matos da Silva smūgį į apatinį vartų kampą krisdamas atrėmė „Riterių“ vartininkas T. Simaitis.

Antrąjį kėlinį kiek aktyviau pradėjo šeimininkai, tačiau įdomesnes atakas rengė „Banga“. 54 minutę S. Yoshikawa pavojingai smūgiavo iš baudos aikštelės, o 64 minutę J. Kasparavičiui nepavyko tinkamai „uždaryti“ aštraus R. Vėževičiaus perdavimo iš dešiniojo krašto.

Įsibėgėjus kėliniui pasijaudinti teko ir „Bangos“ gerbėjams. 68 minutę gynėjai tik paskutinę akimirką išmušė kamuolį iš po kojų J. Marazui, o 75 minutę po klastingo M. Thuigue smūgio kamuolys praskriejo greta virpsto.

„Banga“ taip pat neleido varžovams atsipalaiduoti – 80 minutę po puikaus S. Yoshikawa reido dešiniuoju kraštu ir perdavimo į baudos aikštelę R. Vėževičius iš arti galva smūgiavo virš vartų.

Lemiamu rungtynių momentu 88 minutę tapo neseniai aikštėje pasirodžiusio P. Lotužio reidas link baudos aikštelės ir puikus smūgis kaire koja į varžovų vartų „devyniukę“.

Kitas rungtynes „Banga“ žais Gargždų miesto stadione birželio 13 dieną 17 valandą su „Žalgiriu“.

„Riteriai“ (Vilnius) – „Banga“ (Gargždai) 0:1 (0:0).

Įvarčiai: 88 min. P. Lotužys („Banga“).

Įspėjimai: 35 min. M. Ramanauskas, 51 min. D. Virkšas, 68 min. M. Grigaravičius („Riteriai“); 23 min. D. Padaigis, 27 min. R. Matos da Silva, 71 min. D. Norvilas („Banga“).

„Bangos“ sudėtis: I. Driomovas, V. Antužis, D. Padaigis, O. Aksonov, Y. Pavlyk, S. Yoshikawa, K. Urbaitis (70′ D. Lukošius), D. Norvilas, R. Vėževičius (86′ P. Lotužys), J. Kasparavičius, R. Matos da Silva (74′ J.Bičkus). Atsargoje liko: M. Bertašius, E. Bračkus, G. Gumbaravičius, I. Venckus.