Europos čempionate – 3 komandinė vieta „Okinava“ sporto klubui

D. Mačiūtė D. Mačiūtė

Šeštadienį įvyko pirmasis istorijoje Europos Kyokushin karatė kata (technikos demonstravimas) čempionatas tiesiogiai internetu.

Varžybose dalyvavo 308 dalyviai iš 60 Europos klubų. Vienoje amžiaus kategorijoje varžėsi iki 30 dalyvių. Vaikams norint tapti Europos čempionais teko nugalėti net iki 5 kovotojų. Tai pirmosios tokio dydžio varžybos sporto klubo „Okinava“ auklėtiniams.

Sporto klubas „Okinava“ iškovojo 3-ąją komandinę vietą su 2 aukso, 2 sidabro bei 2 bronzos medaliais.

Europos čempionais tapo Diana Mačiūtė (laimėtos 2 kovos) ir Jonas Beržinis (laimėtos 4 kovos). Vicečempionais – Rūta Vaicekauskaitė (laimėtos 3 kovos) ir Gustas Razma (laimėtos 3 kovos). Bronzos medalius iškovojo Nikas Kvasys (laimėtos 2 kovos) ir Enrikas Puceta (laimėtos 2 kovos).