„Gargždai“ grįžo į pergalių kelią

G. Šiupario/NKL nuotr. G. Šiupario/NKL nuotr.

Eriko Kubiliaus treniruojama „Gargždų“ (8-3) komanda nutraukė trijų nesėkmių seriją Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL – VIKINGLOTTO).

Gargždiškiai savo aikštėje 69:62 (20:17, 24:20, 12:11, 13:14) susitvarkė su Joniškio „Delikatesu“ (2-7).

Iki mačo pabaigos likus 7 minutėms „Gargždai“ turėjo 10 taškų persvarą (64:54), bet Rokas Pocius pelnė keturis taškus iš eilės, Case'as Brutonas pridėjo dvitaškį ir „Delikatesas“ priartėjo iki 60:64.

Visgi Deividas Anužis atsakė dviem taškais, Mantas Ruikis surinko 3 taškus ir „Gargždai“ užtikrintai laimėjo rungtynes.

Nugalėtojų komandoje dvigubą dublį surinko Oskaras Pleikys, kuris per 25 minutes pelnė 14 taškų ir pridėjo 11 atkovotų kamuolių.

Neįtikėtinas Modesto Kumpio dėjimas:

Pralaimėjusių gretose debiutavę kanadietis Devinas Johnsonas surinko 19 taškų ir perėmė 6 kamuolius, o Rokas Pocius pridėjo 12 taškų, 6 atkovotus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus.

„Gargždai“: Oskaras Pleikys 14 (11 atk. kam., 20 naud. bal.), Modestas Kumpys ir Mantas Ruikis (5 rez. perd.) po 13, Eimantas Žilius 9.

„Delikatesas“: Devinas Johnsonas 19 (6 per. kam.), Šarūnas Kulevičius 14 (6 rez. perd.), Rokas Pocius 12 (6 atk. kam.).