• JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 853

Prieš pertrauką pradžiugino "Bangos" pergalė

(3 balsai)

5

Šeštadienio vakarą Gargždų miesto stadione "Banga" įveikė Alytaus "Dainavą" rezultatu 2:1.

Pirmas įvartis krito į gargždiškių vartus- 36-ą minutę alytiškiai išnaudojo progą ir pirmą kėlinį užbaigė rezultatu 0:1.

Paskutinėse runtynėse prieš vasaros pertrauką kovojusi gargždiškių komanda, pergalės link pradėjo eiti tik antrame kėlinyje. Vos jam prasidėjus "Banga" persikėlė į priešininkų aikštelės pusę ir davė nemažai darbo vartininkui. Vis dėlto gynybą pavyko pralaužti ir buvo pelnyti buvo įvarčiai, kuriuos įmušė R.Borusas ir T.Salamanavičius.

Po rungtynių, žaidėjai ir susirinkę fanai prisidėjo prie Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos minėjimo giedodami Lietuvos Respubikos himną.

Įvarčiai: 64 min. T.Salamanavičius, 80 min. R.Borusas („Banga"); 36 min. R.Stankevičius („Dainava").
Įspėti: 9 min. R.Borusas („Banga"), 44 min. D.Gunevič, 53 min. M.Biržinis („Dainava").
"Bangos" sudėtis: R.Bogužas, R.Borusas, Ž.Banys, M.Dūda, M.Gudauskas, T.Salamanavičius (90+1' R.Uselis), A.Butkus, T.Chargeishvili (83' I.Gerkenashvili), M.Kura, G.Kulbis (46' A.Ivanauskas), A.Staponka. Atsargoje liko: I.Driomovas, S.Alsys, S.Nokhzat, R.Pleikys.