Salės futbolas: Gargžduose – dramatiškos lygiosios

Futsal.lt nuotr. Futsal.lt nuotr.

Lietuvos Optibet Futsal A lygoje ketvirtadienio vakarą buvo sužaistos vienerios 15-ojo turo rungtynės, kur susirėmė Gargždų „Pramogos“ ir Mažeikių VIP. Rungtynės pasibaigė dramatiškomis lygiosiomis rezultatu 3:3.

Rungtynių pradžia buvo gyvybinga ir komandos greitai apsikeitė įvarčiais. 4 minutę „Pramogas“ į priekį išvedė Andrius Butkus, o įpusėjus kėliniui rezultatą išlygino veteranas Arūnas Šteinas.

Po šio įvarčio ilgą periodą buvo įvarčių štilis, tačiau veiksmas sugrįžo rungtynių pabaigoje. 35 minutę „Pramogas“ į priekį išvedė Valdas Pocevičius. Po trijų minučių Ernestas Razonas Gargždų komandos persvarą padvigubino ir atrodė, kad pergalę švęs „Pramogos“.

Visgi, VIP nepasidavė ir per paskutinę minutę sugebėjo įmušti du įvarčius. Pirmasis pasižymėjo Arūnas Šteinas, o po to įvartį pridėjo ir Edgaras Stankevičius.

Toks įspūdingas rungtynių finišas lėmė, kad komandos pasidalino po tašką. VIP ekipa su 25 taškais liko antroje vietoje, o „Pramogos“ su 18 taškų užima šeštą vietą.