Prieš šventinį pentadienį futbolo fanai gavo gražią dovaną – Gargžduose įvyko „Smscredit.lt A lygos“ lyderių varžybos tarp Vilniaus „Žalgirio“ ir Gargždų „Bangos“. Po dramatiškos kovos žalgiriečiai palaužė gausios savų sirgalių armijos palaikomą Gargždų komandą 2:1. Lemiamą įvartį per teisėjo pridėtą laiką „Žalgiriui” pelnė Andrezinho (92 minutė).
Pirmasis kėlinys sėkmingiau klostėsi šalies čempionams – jiems priklausė kamuolio kontrolė ir iniciatyva puolant. 29 minutę „Žalgiris“ įrodė savo pranašumą ir išsiveržė į priekį – į vartus sėkmingai smūgiavo Linas Pilibaitis (1:0)
Pirmojo kėlinio pabaigoje iniciatyvą perėmė bangiečiai – į vartus smūgiavo Aurelijus Staponka, o 45 minutę baudos aikštelėje prasižengė Artak Yedigaryan ir „Banga“ „uždirbo“ 11 metrų baudinį. Jį sėkmingai realizavo Evaldas Grigaitis (1:1).
Antrasis kėlinys buvo atviresnis, į puolimą pereidavo tai viena, tai kita komanda. Visgi, artėjant rungtynių pabaigai, Gargždų vartus vis dažniau apguldavo žalgiriečiai. Galiausiai tikslas buvo pasiektas – dramatiškoje rungtynių atomazgoje per pridėtą laiką Andrezinho pelnė įvartį (2:1) ir iškovojo tris taškus čempionams. Tiesa, pergalingas įvartis iš vartų buvo išmuštas ,,Bangos" gynėjo, ir nors aikštės šeimininkai tikino, kad kamuolys nekirto vartų linijos, arbitras įvartį įskaitė.
„Žalgiris“ po 9 turų įsitvirtino pirmoje A lygos turnyro vietoje su 21 tašku, „Banga“ liko antra su tais pačiais 17 taškų.
Rungtynėse netrūko ir emocijų: antrajame kėlinyje įvyko žaidėjų susistumdymas, po kurio geltonos kortelės buvo parodytos dviem „Bangos” žaidėjams - Aleksander Russkikh bei Artyom Stezhka ir žalgiriečiui Andrezinho. Paskutinę rungtynių minutę po susistumdymo raudona kortelė buvo parodyta čempionų kapitonui Deividui Šemberui.
M. Mizaraitės nuotraukos:
Paveikslėlių galerija
https://mano-gargzdai.lt/component/k2/item/2256-apmaudus-pralaimejimas-pries-cempionus#sigProGalleriabd041046fc
Susiję įrašai (pagal žymę)
-
„Banga“ kviečia sirgalius į svarbias rungtynes Gargžduose
25 balandžio 01, Antradienis 12:08 Paskelbtas Sportas
-
„Bangos“ aistruolių laukia įdomus sekmadienis su dvejomis rungtynėmis
25 kovo 20, Ketvirtadienis 11:48 Paskelbtas Sportas
-
Kviečiame prisidėti prie Gargždų futbolo istorijos parodos!
25 kovo 18, Antradienis 09:25 Paskelbtas Laisvalaikis
-
„Banga“ iš Vilniaus parsivežė tašką – lygiosios su „Žalgiriu“
25 kovo 17, Pirmadienis 10:56 Paskelbtas Sportas
-
Gargždų „Bangos“ merginos ir B komanda pradeda naują futbolo sezoną
25 kovo 13, Ketvirtadienis 09:38 Paskelbtas Sportas
Palikite komentarą
Reklamos
Dabar svetainėje 522 svečiai (-ių) ir narių nėra