„Gargždų“ krepšininkai pralaimėjo „Telšiams“

G. Šiupario nuotr. G. Šiupario nuotr.

Šešioliktąją pergalę NKL – VIKINGLOTTO čempionate iškovojo „Telšių“ (16-7) klubas. Ryčio Vaišvilos auklėtiniai namuose 80:70 (18:14, 15:14, 22:10, 25:32) įveikė „Gargždų“ (16-10) krepšininkus.

Laimėję telšiškiai pergalėmis pavijo „Gargždus“ ir kadangi yra sužaidę trimis mačais mažiau, pakilo į penktąją turnyrinės lentelės vietą.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie prieš ilgąją pertrauką spurtavo 9:2 ir po Lauryno Kaveckio baudos metimo įgijo 5 taškų pranašumą (33:28).

Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje, kuomet telšiškiai spurtavo 11:0 ir po Gyčio Sirutavičiaus tolimo šūvio nutolo per 12 taškų (42:30). Dar vieną atkarpą šeimininkai surengė ketvirčio pabaigoje (8:0), kurią taikliu dvitaškiu užbaigė Andrius Gaidys (55:38).

Galutinai reikalai buvo sutvarkyti lemiamo ketvirčio pradžioje, kuomet „Telšiai“ spurtavo 9:0 ir pranašumas išaugo iki 26 taškų (64:38).

Nugalėtojų gretose galingai rungtyniavo Mindaugas Norkus, kuris per 21,5 minutės pelnė 18 taškų (9/13 dvit., 0/1 baud.), atkovojo 13 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą ir surinko 28 naudingumo balus.

„Telšiai“: Mindaugas Norkus 18 (13 atk. kam.), Deividas Rasys (5 rez. perd.) ir Ignas Razutis (8 rez. perd., 5 per. kam.) po 14, Vilius Pocius 10.

„Gargždai“: Ernestas Bružas 15 (5/10 trit., 5 rez. perd.), Modestas Kumpys 13, Mantas Ruikis (1/6 trit.) ir Jonas Dumašius (1/4 trit., 6 atk. kam.) po 12.